Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ingyenesen vagy nagyon olcsón...

Ingyenesen vagy nagyon olcsón nem csinálnak 4d ultrahangot? 30 hetes kismama vagyok, minden vágyam, hogy lássam 4d is. de sajnos nincs rá keret. Apuka egyedül dolgozik én munkanélküli vagyok. nem tudtok ilyen helyet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ingyenes 4d nem nagyon van. Hol laktok? Én 9000-ért csináltatok 4d-s uh-ot csütörtökön. Ez a legolcsóbb, adnak cd-t képekkel, dvd-t, meg 5 képet. Sajna ennél én csak drágábbat láttam.
2009. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nemis tudod mennyire sajnállak, valahol mi is ebben a cipőben járunk...Pesten van azt hiszem 9000 Ft.-ért keresőbe próbáld meg. A kórházatokba nincs 4D?
2009. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nincsen sajnos!!és annyira rossz!Ne haragudjatok,de egyszerűen megőrülök.A házasságom kezd tönkre menni,mert a férjem éjjel-nappal dolgozik.alig vagyunk együtt.a babának még semmit nem tudtunk venni.néha a gyógyszereimre(vitaminokra)alig tudjuk össze kaparni a pénzt.sajnos még az is drága nekünk.

én már nem tudok elmenni dolgozni,pedig takaritani még tudnék,de senki nem vesz fel.

:-((

tényleg ne haragudjatok....

2009. máj. 19. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Merre laksz? Mert Kiskunfélegyházán nem olyan vészes. Ott csak 6500 ft ami azért kifizethető. Van ahol 15 ezer is.
2009. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Merre laksz? Írj Nekem privátba. lehet hogy tudok segíteni...

2009. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Debrecenben az SZTK-ban a kötelező 32. heti uh-n megnézte és megmutatta a szonográfus hölgy nekünk 4D-n is, igaz felvétel nem készült, de lehetett volna kérni fényképet 2000 Ft-ért.
2009. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok,mi holnap megyünk 4d-re itt találtam a címet a fórumon és akciós 5999-ért 40 perc és adnak egy dvd,egy képet és a többit felteszik a netre ahonnan le lehet tölteni őket.Viszont holnap már többet is mondhatok a dologról hiszen mi is megyünk.

[link]

2010. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!