Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt most mire véljem?

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
36+5 hetes kismama vagyok. Este tusolásnál szó szerint folyik a tej ahogy mosom a mellem, nap közben is van hogy "balesetes" a felsőm! A dokim mondta, hogy nem húzom ki a kiírt időpontig, ez most valami előzmény vagy "isteni áldás", hogy nem kell majd szenvednem...
2011. dec. 22. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

semmit nem jelent, azt sem,hogy előbb szülsz és azt sem,hogy majd lesz tejed. Van akinek folyik előtte és a szülés után teljesen elapad. Nekem pedig soha nem volt előtte, de utána az első perctől tudtam szoptatni.

Tehát nem jelent semmit

2011. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy! Ne aggódj egy percet sem!


Nekem 3 nap után lett tejem, addig a baba csak ordított, hogy éhes, éhes, és nem tudtam megetetni, szörnyű volt! Veled ilyen nem lesz :)

A 37. hétben már nem is veszélyes, ha esetleg beindul a szülés, ebből sem lehet gond.


Boldog babázást!

2011. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a jó kívánságot :)
2011. dec. 22. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!