Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a méretek hány hetes...

Ezek a méretek hány hetes terhességnek felelnek meg? BPD: 94,5 mm THQ: 95 mm

Figyelt kérdés

2011. dec. 22. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

38-39 het, viszont ez ilyenkor mar nem jelent semmit, epp ug lehet 36 hetes, mint 41 hetes is a magzat.

Azert, mert ugye szuletnek babak 36-37 cm-es fejkorfogattal is (ez a bdp, vagyis az atmero a bdp) es szuletnek 33 cm-rel is. A Thq pedig a mellkaskorfogat, ami a bdp-vel aranyos, alig szokott elteres lenni a ket ertek kozott, szoval errol szinten elmondhato az, amit a fejkorfogatrol irtam.

2011. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk most 9,5 cm a Bpd-nk és 36 hetes vagyok a kislányommal, a fiammal a 38 hetes értékek voltak hasonlóak, úgyhogy 36-40 hátig bármennyi lehet.
2011. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. 36+0 hetes ultrahangon lett ez az eredményem. azért kérdeztem, mert eddig mindig azt mondták hogy nagyobb a mellkasméret 2 héttel, és félek hogy nagy lesz a baba
2011. dec. 24. 06:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg nagy lesz, marmint a feje biztosan nem lesz kicsi, de lehet, hogy megsem lesz nagyobb az atlagnal, mert nem kotelezo neki 4 het mulva szuletnie, szulethet 2 het mulva is, addig mar rengeteget nem fog noni. :)

Elore ezt nem tudhatjuk.

Egyebkent az en nagyobbik gyermekem 37-es fejkorfogattal szuletett, sulyban kicsivel 4 kg alatt volt, de hosszu is volt. A feje, mellkasa nagy volt, ez teny.

O 39. het vegen szuletett meg.

Nem volt gond a feje miatt szulesnel, igen rovid vajudas volt (3 ora) es mivel ugye elore nem lathattuk, hogy mekkor lesz a feje, igy megprobaltuk a gatvedelmes szulest. Emiatt a kitolasi szakasz kicsit hosszabb volt, de nem vagtak, nem repedtem es sikerult igy megszulni, pedig tenyleg vastag volt.

(En pedig nem vagyok egy osasszony tipus, tobb gyerek utan is 90-es a csipom, vekony is vagyok, megsem volt semmilyen elakadas.)

Szoval ne izgulj elore!

Sok egeszsegete es gyors szulest neked!

Elso valaszolo voltam.

2011. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Nektek is békés boldogg karácsonyt kívánok! Csak azért félek a mérete miatt, mert a fiamnak pl 32 hetesen 85 volt a BPD és 82 THQ, és 4100 grammal és 58 centivel született. Attól félek nehogy császár legyen belőle :(
2011. dec. 24. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!