Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy vajudás és szülés alatt mi a megfelelő levegővétel?

Figyelt kérdés
35hetes vagyok,jógára jártam végig,most szülésfelkészitőre a MÁV korházba,de sehol sem beszélnek róla:(
2009. máj. 19. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy hogy veszed, az tökmindegy, a fontos az, hogy hogyan fújod ki. Azt pedig mindenütt tanítják.
2009. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szülés felkészítőn ezt illene elmondaniuk. Én a Jánosba jártam, bár gyors baba miatt nem tudtam végig járni, de ott nagyon korrektül elmondták, mikor hogyan kell. Nekünk le is rajzolták :)
2009. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenütt lehet,csak nem a MÁV-ban:)
2009. máj. 19. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt szülésfelkészítő tanfolyam! Nekem a szülésznő sokat segített! Egy levegővétel és aztán azt háromszor kifújod nyomás közben! Remélem te is ilyen kedves szülésznőt fogsz ki, mint én!

Könnyű szülést kívánok!

2009. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez eszembe se jutott:)Bár szülésznőt sem választhatunk:(
2009. máj. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!