Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete késik volt két...

Egy hete késik volt két negatív tesztem az egyik ma. Lehetek mégis terhes? Tüneteim nincsenek de még sosem maradt ki mensim

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Esély mindig van! A sok kérdés helyett keress fel egy nőgyógyászt, aki valószínűleg többet tud neked segíteni!

Indulj el! Jelentkezz be! Ultrahang, vérvizsgálat- ezek adhatnak választ a kérdésedre.

Sok sikert!

2009. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 tesztet csináltam meg amikor késett már egy hete.Mind a 4 negativ lett.Elmentem orvoshoz,ő is azt mondta,hogy nem vagyok terhes.Pedig én éreztem,hogy valami megváltozott.(folyamatosan a baba ruhákat nézegettem)

ívégül 9 hetesen vette észre az orvos.Szóval ezek a tesztek nem éppen a legjobbak....hiába veszel drágát...

Most 30 hetes boldog kismami vagyok.

2009. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony!Attól hogy negatív lett a teszt,még lehetsz terhes,hiszen lehet,hogy csak kevés hormon miatt negatív.Biztosat csak a nőgyógyász mondhat.Ne várj vele,mert egy esetleges méhen kívüli terhességet jobb minél előbb észrevenni!

Üdv:29 hetes kismami

2009. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!