Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdjek örülni vagy még...

Kezdjek örülni vagy még korai? Már 4 napja késik a mensim tünetek nincsenek lehet ez baba?

Figyelt kérdés
általában pontossan szokott megjönni. most már 4 napja késik viszont semmi tünetet nem érzekmax,hogy folyton ennék,söt máskor ugye érzem mikor leszek beteg de most ezt sem.tesztelni még nem akarok egy hetet legalább megvárom,nem akarok csalodni,de szerintetek lehet baba??vagy valamit kellene éreznem?már nagyon szeretnénk és egy éve probálkozunk vele.
2008. aug. 1. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már most nagyon beleéled magad a gondolatba hogy terhes vagy. Ami nem baj csak ne nagyot csalódjál. A tesztek már pár napos terhességet is kimutatnak, hát vegyél egyet, legalább tudod az igazat és nem kell még egy hétig izgulnod hogy vajon igen vagy nem. Ilyenkor még nem nagyon vannak tünetek, a hányinger a mellfeszülés kicsit később jön bár minden terhesség más és más. Ja és igen akár ez baba is lehet!!!
2008. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért nem akarok még tesztelni mert már párszor azt hittem hogy az vagyok és mégse:(:( pedig akkor ugyéreztem tünetek is vannak vagy csak beképzeltem mert nagyon szeretném.ezért várok még a tesztel!
2008. aug. 1. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Megértelek,én is ugyan igy voltam.Annyira szerettünk volna babót,és mindig mikor teszteltem,mert úgy éreztük,hogy most összejött,negatív lett,és másnap megjött.Végül teljesen belezavarodtam a tesztekbe,és már babonából nem mertem megcsinálni,és egyszer mikor egy napja késett,a párom nem hagyott békén,hogy ő tudni akarja,és vett egy tesztet.NAgyon halványan,de ott volt a második csík is,és már 32 hetes nagyon boldog kismama vagyok.Amugy tümnetem nekem semmi nem volt,még később se.Semmi hányinger,reggeli rosszullét,az ég világon semmi.Az étvágyam sem volt nagyobb,mint előtte,a cicim sem feszült.Úgyhogy a "jelekre" nem szabad adni.Szerintem nyugodtan csinálj tesztet,és hidd el,nem ő hozza a balszerencsét.Én is rákentem az egészet! :)

NAgyon szurkolok neked.REmélem összejött.Írd meg hogy mi újság.NAgyon szorítok!

Sok szerencsét és boldogságot!!!

2008. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehetsz terhes, nem is tudom volt e az első napokban valami furcsa, azt tudom hogy még nem is tudtam a babáról, és nagyon fáradt voltam. A párom meg is lepődött, mert lefeküdtem pihenni délután, amit már óvodás korom óta nem tettem. És a mellem lett nagyon érzékeny. Ezen kívül semmi tünetem nem volt.

Azért csinálj tesztet, ne izgulj!

Drukkolunk! 23 hetes kismama

2008. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira izgultam hogy mesi előtt négy nappal már teszteltem, és már akkor kimutatta - mondjuk az olyan teszt volt. Szerintem csinálj egyet, jobb mint a bizonytalanság.
2008. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
csinálj tesztet annyit megér, hogy ne idegeskedj
2008. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

A teszt a megoldás.Vannak nagyon jó tesztek .A gravida-HCG-ét tudom ajánlani,mivel nekem még menstruáció előtt kimutatta.Tudom miről beszélsz,de hidd el a teszt nem téved és fügettlen eredményt ad a te lelki álapotodtól.

Sok sikert.

2008. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehetséges bármi. Nekem április 19-én kellett megjönnie de már előtte egy héttel hánytam. Vettem egy tesztet és pozitív lett. Pont azon a napon amikor meg kellett jönni akkor is vettem egyet és az olyan határozott két csík lett....... Most 15.hetes boldog kismama vagyok :-D ! Nekem nagyon hamar jelentkeztek a tünetek.És még most is hányós vagyok rendesen, de valahogy kibírom. De tényleg van olyan akinek semmi. Szerintem is a teszt a legjobb megoldás! Nekem is volt sok negatív de végül csak lett pozitív is! Sok szerencsét kívánok! Szorítok!

Szia

2008. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!