Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől barnult be teljesen a...

Mitől barnult be teljesen a hónom alja? Szinte már fekete, és csak ott.

Figyelt kérdés

:)

38 hetes kismami


2009. máj. 20. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a terhesség alatti pigmentváltozás, szerintem.

Nekem a bimbómon kívül bebarnult a melleim alatt egy vízszintes csíkban, meg a nyakam töve, olyan, mint akit fojtogattak :)

Minden jót! Üdv

36 heteske

2009. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont tegnap vettem észre! =) Elég csúnyácska,és a hónaljamtól indul a barnaság a mellem külsö felén megy a mellbimbómig. Hát...remélem majd elmulik!
2009. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na mar azt hittem hogy csak en emlekszem rosszul a honalj szinemre :-) .A mellem fura sotetedesen nem lepodtem meg ,de a honaljam is? Vicces valtozasokat okoz a terhesseg :-))))

38 hetes

2009. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak itt észleltem a barnulást. Háát, elég viccesen néz ki az biztos:)
2009. máj. 20. 16:43
 5/5 jozeferika válasza:
Nekem is fekete a honom alja de én nem vagyok terhes mitől lehet ? És mit kezdjék vele hogy ne legyen ilyen tipp?
2018. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!