Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt kb 6hetes kismamák?

Vannak itt kb 6hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Én holnap leszek 6hetes. Ti mikor mentek vagy mentetek először orvoshoz? Tüneteitek vannak már? Esetleg kívántok már valamit vagy undorodtok valamitől?
2011. dec. 26. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, én csak kb tudom hány hetes vagyok, mert 2010 nyarán menstruáltam utoljára. (nem jött még meg a szülés után). De kb 6 hetes lehetek. Próbálom kibírni január közepéig, akkor fogok menni ultrahangra. Kimondott tünetem nincs, időnként alhasi húzást-nyomást érzek, meg lassan jön a hányinger is, még viszonylag enyhe, az előző terhességnél is kb a 6. héten kezdődött.
2011. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 5. hetes 4 napos vagyok. Az alhasam fájdogál,hányinger még nincs,január első hetében megyek majd dokihoz.
2011. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 5+6hetes vagyok. Semmi tünetem még. Talán a mellem kezd érzékennyé válni.
2011. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Harangozó Sára ***** válasza:

Szia én már nem vagyok terhes, de 3 gyerekem van a legkisebb közel 3 hónapos kislány. Én mindhárom terhességemnél a 8. hét körül mentem orvoshoz, hogy biztos legyen szívhang is. Ezzel nem azt mondom, hogy ne menj hamarabb orvoshoz, de nem kell elsietni a dolgot,főleg ha nincs semmilyen problémád, gondolok itt a barnázásra, vérzésre, erős görcsökre.

Az első kettőnél a 7. héttől hánytam egész nap a 12. hétig napra pontosan, ők fiúk. A harmadiknál pedig a 8. héttől csak émelyegtem szintén a 12. hétig, ő pedig kislány.De nem mindenkinél vannak ilyen tünetek.

Nagyon boldog babavárást kívánok!

2011. dec. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 6+2 hetes vagyok. 1 hete voltam dokinál, mert nyugodt akartam lenni afelől, hogy jó helyen van-e. Megnézte, és 13 mm-s petezsákot látott, ami egyébként 6 hetesnek felelt meg akkor, de 5 hetesnek mondott, mert még olyan őskövület a gépe, hogy nem látott szívhangot, meg bébit sem. Pedig ekkora petezsákban már látnia kéne. Na, mindegy. Csak az előző terhességemnél is ez volt, hogy össze vissza időpontokat adott, majd 3 hét eltéréssel. 8 hetesen megyek vissza, akkor már látszik a szívhang is.
2011. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia én 7+2 hetes vagyok. És először 6+1-n voltam UH-n és látott már a doki szívműködést (egészen pontosan szívcső pulzálást).


Nekem a dokim mondat, hogy ekkor menjek, megnézni, hogy jó helyen van e stb.

2011. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én kb. 5 hetes vagyok. 6 hetesen akartam orvoshoz menni, hogy lásson a doki már valamit, de holnap megyek, mert barnázom picit. Azt mondta ír valamit. Remélem nem kell feküdnöm. Egyelőre a mellem fáj és olyan a hasam alja, mintha egy kemény teniszlabda lenne benne. Mást nem érzek.
2011. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.6-7hetes terhes lehetek.Ahol elek csak a 12.het korul van az elso ultrahang.A haziorvosnal voltam aki megerositette a terhesseget.

A mellem faj ezert abba is hagytam a 14honapos kislanyom szoptatasat.Hanyinger nincs(elozonel sem volt),viszont orankent jarok pisilni.

2011. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!