Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már több missed ab-je...

Akinek már több missed ab-je volt, azoknak milyen vizsgálatokat javasolt az orvos a köv. Terhesség előtt?

Figyelt kérdés

És meg tudtak állapítani v.mit, hogy mi okozhatta?


Nekem holnap lesz a 2. missed ab műtétem és szeretném tudni az okát.


2009. máj. 20. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem volt kettő (7 hetes, és 18 hetes).Az elsőnél egyértelműen nem tudták az okát, a másodiknak pedig szintén nem, nem tudtuk miért halt meg a babánk, pedig ő már nagy volt, és hiába.Ezután mi mentünk, ill. küldött a dokim Szegedre genetikai vizsgálatra, meg volt hormonvizsgálat, cukorterheléses vizsgálat, toxoplazmavizsgálat, és azt hiszem ennyi.Ja és vizsgálták a férjem is, spermavizsgálat.Persze minden vizsgálat jó volt, nem találtak semmi eltérést.

Azután egy évig próbálkoztunk mire ismét terhes lettem, és most vagyok 25 hetes kismama.Eddig minden rendben, remélem így is lesz továbbra is.

Neked sok kitartást kívánok, és ne adjátok fel,sikerülni fog, csak hinni kell.És kérd a vizsgálatokat te is.

2009. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!