Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan anyuka aki kérte az...

Olyan anyuka aki kérte az orvosát hogy császározza és úgy is lett van itt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A negyedik babámat várom, védekezés mellett sikerült, de ha már így alakult megtartottuk, szeretettel várjuk. A problémám az hogy iszonyatosan félek a szüléstől, pedig már 3-at szültem hüvelyi úton.Mégis egyre rosszabb élmény volt. A súlyuk is egyre nagyobb lett (első baba fiú 3340 gramm, második fiú 4230 gramm, harmadik kislány 4480 gramm 60 centi) szóval jó eséllyel most is hasonlóra számíthatok. Nem vagyok egy nagy darab, így vágtak, repedtem is, vagy fél órákig varrogattak szülések után utána kemény hónapokba került mire nagyjából a régi lettem odalent. A harmadik babával befejezettnek tekintettük a családalapítást így hüvely plasztikán és gátplasztikán is voltam, nem kevés pénzért. Nagyon csúnyán gyógyult ugyanis a gátmetszésem.(gátmetszéseim). A másik a rettegés a szüléstől magától.Egyszerűen csak rágondolok és rosszullét kerülget.

Jó persze tudom hogy ez az ára a babának, és hogy örüljek hogy meg tudom szülni de a szülés utáni helyzet, a házaséletem az önbecsülésem nem számít?

Barátnőm első babáját szülte most és mivel a dokija UH alapján nagynak saccolta a babát ezért rögtön császárt javasolt ( és a kislány csak 3800 gramm volt) és a barátnőm se egy extra kicsi vékony.


2011. dec. 27. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár császárral szültem, de nem az én kérésemre :)

De ha ennyire rettegsz, hát én nagyon szurkolok Neked, hogy megcsászározzanak!

Én nem tudtam megszülni a 4300 g-os 53 cm-es lányom, pedig nem vagyok kis darab, teljesen megértelek!

2011. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Hát úgy volt hogy nem lesz olyan nagy baba és megpróbálták a gátvédelmet is, persze nem sikerült ekkora gyerek esetében.

A saját orvosom nincs benne ebben a kérésre császár dologban hiába tudja az előzményeket....:(

2011. dec. 27. 20:28
 3/7 Atroposz ***** válasza:
Keress egy másik orvost vagy kórházat jó pénzért ezt ellehet intézni, ismerek én is olyat aki progi császárt megtudta beszélni az orvosával csak bagó kellett.
2011. dec. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 marcipan30 válasza:
100%
Minden korházban csinálnak tervezett császárt de csak indokolt esetben,ha van fogadott orvosod akkor vele kéne konzultálnod.
2012. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az eddigi orvosom szerint (fogadott) csak akkor csinál ha indokolt egészségileg és ez nem az a kategória. Ő így elbagatellizálja hogy hát majd rendbe jönnek ott a dolgok meg a test csodákra képes stb...tudom hogy mire képes meg azt is hogy az enyém mire nem, mint a fenti példa is mutatja :((
2012. jan. 23. 13:05
 6/7 Atroposz ***** válasza:
Szerintem kerek perec mond meg ,hogy császárt szeretnél vagy keresel olyan dokit aki elvállalja.
2012. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen...ezt a dokit úgy bírom tök kedves amúgy és szakmailag is nagyon ott van, ismer minket, minden gyerekemet nála szültem szóval olyan rossz lesz lecserélni...:(
2012. jan. 23. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!