Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez magzatvíz szivárgás lenne?

Ez magzatvíz szivárgás lenne?

Figyelt kérdés

Elmentem pisilni, felálltam, végigfolyt valami színtelen, szagtalan víz szerű a lábamon(tuti, hogy nem folyás, mert amióta az eszemet tudom, fehér krémes folyásom van). Megtöröltem, levettem a bugyim, mert be akartam kenni az aranyerem, a vécétől kb. 5 lépésre van a mosdókagyló, mire odaértem megint végigfolyt ugyanez a lábamon, megtöröltem kézzel, lemostam a kezem, megtöröltem és újra végigfolyt. Bejöttem, ragasztottam be egy betétet, de azon nem látom, hogy lenne bármi is..

36 hetes vagyok


2011. dec. 29. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen lehet magzatvíz, sőt valószínű, szerintem hívd fel a dokidat mindenképp!
2011. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ugyan így volt . Szerintem most ne használj betétet mert a sima fehérneműn hamarabb észre veszed.

Most nagyon figyeld ,hogy érzel-e még ilyet ,mert akkor hívd a dokid . Én akkor egyből a szülőszobára kerültem ,magzat víz szivárgással és meg is szültem .

2011. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
MIndenképp doki, sanszos, hogy magzatvíz volt. Könnyű szülést!
2011. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Közben olvastam, hogy a betét nem a legjobb, tettem be zsepit. Most várok.

2011. dec. 29. 12:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj orvoshoz!Én tegnap voltam dokinál és sok a vizem,de azt mondta,ha szivárog vagy elfolyik,azonnal be kell menni!Szerintem meg is indítják a szülést nálad!A korotok már megvan hozzá!Sikeres szülést és egészséges babát!Egy 36 hetes kismama!
2011. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De mire vársz? Menj be a kórházba. Messze laksz tőle?
2011. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

100km

Egyébként beszéltem a dokimmal, azt mondta figyelgessem még egy kicsit, ha nincs tovább folyás, akkor vizelet volt vagy csak sima folyás, ha van akkor magzatvíz..

2011. dec. 29. 13:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 100km-re lenne a kórház nekem akkor már rég bent lennék. Max hazaküldenek...

Azóta valami változás?

2011. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szivárog továbbra is, úgyhogy megyünk.

Köszönöm a válaszokat.

2011. dec. 29. 15:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok neked!

Jelentkezz majd,ha ráérsz.

2011. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!