Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, mikor először...

Milyen érzés, mikor először megmozdul a pocaklakó? Ez az első terhességem, és már nagyon várom, h megmozduljon, hétvégén volt valami, de nem tudom, h azt minek tudjam be. Egy 15 hetes km.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem az első megmozdulás a "klasszikus" bélmozgás volt. Éreztem akkor is, ha nem ettem vagy ittam előtte semmit. Akkor gondoltam, hogy ez már nem az emésztésem...
2010. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:), igen, olyan buborékos
2010. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 17. héten éreztem először biztosan hogy ő az. Olyan volt mintha finoman pöckölgetnék belülről a hasfalamat. Olyasmi érzés, mikor finom megrándul valahol egy izmod. Azért sem tudtam először hogy izomrándulás-e vagy vlki pöckölget belülről. Nagyon finoman lehet csak érezni. Többen ahhoz hasonlítják, minta buborék pattanna ott. Nekem inkább pöckölgetésnek tűnt. És persze nem folyamatosan, csak egyet-egyet éreztem, aztán persze órákig semmi, aztán megint mintha pöckölne. És onnan tudtam hogy ez nem izomrángás, mert az nem ennyire gyakori.
2010. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 16+2 hetes, már egy hete érzem, de nem rugdosást, hanem háton mikor fekszem ilyen tompa nyomás kifelé.és ott picit be is keményedik jobban a pocim:)feküdj hátra monduk reggel, pisilés után, és figyelj, biztos érezni fogod:)
2010. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én is ugyanúgy voltam, mint a kettővel előbb lévő, 17 hetesen éreztem először, hogy valaki néha kopogtat kifelé. Hamarosan már látni is lehetett a pocim rezdülését.
2010. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, én tegnap éreztem először, legalábbis azt hiszem ő volt. Olyan volt, mintha egy szívdobbanás lenne a hasam alján. Aztán ma is éreztem, mintha dobbanna.

18+4 h

2010. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy elrontottam a gyomrom, mert úgy éreztem, hogy kluttyog.
2010. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!