Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő héten megyek ultrahangra,...

Jövő héten megyek ultrahangra,5 hetesen már láthatnak valamit, vagy még csak a megvastagodott méhnyálkahártyát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen nagyon sok mindent nem, petezsákot biztos! 6-7 hetesen érdemesebb, akkor már van szívhang is!
2011. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ha legalább petezsákot lát, már kicsit megnyugszok. augusztusban sorozatos halvány tesztek után megjött.

Most nagyon erős pozitív tesztjeim vannak.

Boldog Új Évet!

2011. dec. 31. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked is a legjobbakat, és sok sikert!
2011. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma vagyok pont 6+0 hetes :) 5+4 naposan voltunk UH-n, mert már megett a fene és látni szerettük volna. "Csak" 2 petezsákot látott a doki, benne még semmit. Azt mondta korán mentünk...most meg izgulhatok :) Nagyon gratulálok és írd majd meg mit láttatok :)

Emi

2011. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is gratulálok neked! Szóval ikrek lesznek? Nem semmi!

Nekem remélem csak egy petezsák lesz XD, már van két csemetém, elég lesz a három XD

BOLDOG ÚJ ÉVET még egyszer!

2011. dec. 31. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Hát én is örültem volna egy babának, de a Doktornő azt mondta,ez előfordul, és lehet csak egy marad...még pár hét és kiderül. Szép időszak lesz ez Nektek is akkor. Boldog babavárást és gratulálok tényleg, pláne ha 3. baba :)
2012. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nektek is minden jót!
2012. jan. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!