Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam meg a férjemnek?

Hogyan mondjam meg a férjemnek?

Figyelt kérdés

Ma pozitívat teszteltem. Ezzel nem lenne semmi gond, csak a férjem még nem nagyon szeretett volna gyereket, mert nagyon sokat dolgozik, kimerült és inkább csak hétvégén van időnk egymásra. Megbeszéltük, hogy körülbelül mikorra tervezünk gyereket és mik lesznek az elsődleges szempontok. Albérletben lakunk, ez a másik. Tervezünk házat vagy lakást venni, de még nem találtunk megfelelőt.Ráadásul fiatal feleségnek számítok. Úgy érzem, fel tudnék nevelni egy gyereket, készen állok rá.

Szerintetek? Ti hogyan közölnétek a férjetekkel egy ilyen helyzetben, hogy jön a baba?


2011. dec. 31. 16:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó három választ is. :)

Sajnos a képes lap elmarad, mert azt már nem tudtam volna venni.

18:31-es! Köszönöm! Boldog lesz, ha a férjem is boldog lesz. :) De még nem ért haza, így van egy kevéske időm... :)

2011. dec. 31. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
?
2012. jan. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sikerült!

Nagyon örült neki, még az én pezsgőmet is felhajtotta! :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

Buék! :)

2012. jan. 1. 15:38
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök! Gratulálok és sok boldogságot és egészséget mindannyiótoknak a 2012-es évre!
2012. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2012. jan. 2. 12:44
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Babavárást :)
2012. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük.:)
2012. jan. 2. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!