Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett repedezni a...

Mikor kezdett repedezni a pocotokon a bör?

Figyelt kérdés
19hetes vagyok,nagyot kerekedett mostanaban a pocakom, eddig halvany jele sincs huzodasnak vagy repedesnek.nagyon szep a böröm a hasamon,bar szerencses vagyok mindenhol szep a böröm.tudom ez nem jelenti hogy en kivetel leszek de mivel tudnam javitani a majdani helyzetem,mivel kenjem??
2009. máj. 21. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, összesen 1.5 kg.t híztam a terhességem alatt, szóval az sem teljesen igaz, hogy a hízás mértékétől függ, sajnos.
2009. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Eddig én sem repedtem 38+5 hetes vagyok, Avent stria elleni krémet használok az elejétől fogva, 12 kg-ot híztam, csak hasra és cicire. Remélem megúszom, és a holnapi hidegfront kicsalogatja a kis hercegnőmet! :)
2009. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én minden este lefekvés előtt be szoktam kenni, aloe vera "kék" krémmel (csak a tubusa kék :)), de én mindenből csak FLP-s termékeket használok. Mindegy, a lényeg az, hogy én most vagyok a 36. hétben, és egyetlen aprócska repedés sincs rajtam, pedig van ám pocakom rendesen. Ja, és az is nagyon fontos, hogy rengeteg folyadékot kell inni (kb. 20kg-onként 1 litert), tiszta, szénsavmentes ásványvizet, üdítőket csak ritkán, mert azok kivonják a folyadékot a szervezetedből, és 2x annyival kell pótolni.

Nem kell aggódni, nem "természetes velejárója" a terhességnek a repedés... :)

2009. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hu... köszönöm a sok valaszt,sok jo tapasztalatot hallok,remenykedem tehat hogy en is szerencsesebb leszek.mar megbekeltem a gondolattal de ha lehetseges elkerülni valahogy azt megteszem,köszi csajok,mindenkinek sok szerencset a kisbabakhoz es a szüleshez
2009. máj. 21. 20:08
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia.Én már a legelejétől kentem a hasam,mellem reggel és este testápolóval amibe beleöntöttem babaolajat és este fürdés után még jó vastagon bekentem csak babaolajjal,meg is lett az eredménye,mert egy csíkom sem lett:D Mindenképpen kend mert a terhesség alatt amúgy is sokkal szárazabb a bőr és igényli is a kényeztetést:)

8.5hós kisfiúcska anyuja

2009. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
en is azt hitte,hogy meguszom a csikokat...terhessegem 9.hetetöl kentem magam,az elejen naponta 1szer,aztän kesöbb 2-3szor.a 35.heten vettem eszre viszont kis csikokat...a melleim nekem is mär az elejen teljesen szetszakadtak.de ez egyebkent tenyleg alkattol függ.anyosom nem akarta elhinni,hogy nekem csikjaim lettek,mert ö 4gyereket szült,es 1csikja sem volt (szerintem amugy is azt hiszi,minden terhesseg olyan mint az öve...).36+5hetes km
2009. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a mellemen jelent meg előbb 19 hetesen,most vagyok 24 hetes és már 1,5 hete vettem észre az első csíkokat a csípőmön,de már a hasam alján is,igaz még nagyon halványak,de én már látom,és erősebbek lesznek.a mellemen már eléggé erősen láthatóak.Testápolóztam,terhességi csíkosodás elleni krémmel is kentem,hiába.Alkati kérdés.
2009. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!