Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes pocis vagyok. Más...

28hetes pocis vagyok. Más hogy vélekedik erről?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy rettegek ettől a toxoplazma betegségtől!Benti cicám volt 2szer is nézték de negativ lett vagyis nem estem át rajta.Most mivel a cilum balesetet szenvedett fenn kellett lennie.MA vittük vissza az orvoshoz és sikeresen megkarmolta apocim egy kicsit.Sok embert megkérdeztem hogy nem e lehet baja ettől a babának és kinevettek hogy semmi baja nem lesz meg régen ilyenek nem is voltak.Az igaz hogy régen én sem tudtam erről a toxo betegségről csak miután terhes lettem.szerintetek is tul reagálom vagy igazi veszély baj lehet a babával?
2009. máj. 21. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
túlreagálod..... semmi baja nem lesz.....
2009. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én viszont úgy tudom,hogy pont a cica az aki a legtöbb betegség forrása lehet ami a kismamára nézve veszélyes is lehet.

Mikor én a kislányomat vártam immáron 9 éve,mondta a dr.-nőm,hogy lehetőség szerint ne én tisztitsam az almot,ha elkerülhetetlen vegyek gumi kesztyűt.

Szóval nehéz okosnak lenni,mert valóban minden fel van fújva a mostani világban.Régen 10-12 gyerek született és biztos,hogy volt mindenféle állat,sőt háború,és terhesvitamin pedig semmi.Mégis egészséges gyerekek születtek.Evvel együtt,azért légy óvatos,mert a karmolással aza gond,pláne ha vérzik is a seb,hogy ami kosz a cica körme alatt van,az bekerül a véráramba ami viszont okozhat igen csúnya fertőzéseket is.

Inkább figyelj oda most,az a biztos!!!!!

Karmolás mentes babavárást kivánok:-)

19 hetes km.

2009. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek tőle, mivel én sem estem még át rajta.És mikor volt egy kései vetélésem, a doki rögtön arra gyanakodott.De nem az volt.Azóta én is félek.Akkor a vetélés előtt csirkepucolás közben megvágtam magam, utána pedig folytattam a munkát, sérült kézzel, fogdostam a húst, akkor voltam 12 hetes.Utána pár hétre elvetéltem.Kérdeztem a dokit hogy az okozhatta e volna a fertőzést, és azt mondta hogy akár igen.Szóval vigyázni kell vele, és szerintem nem parázod túl.Most én is kértem megint vizsgálatot, mert a terhességem eleje óta nem volt.25 hetes
2009. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj,nekem 5 cicám volt. A dokim azt mondta,hogy igazából csak az első 12 hétben veszélyesek,és akkor is csak úgy,ha nyalod-falod őket,velük alszol,és simi után nem mosol kezet.szóval nyugi!
2009. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!