Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rögtön szülés után mikor megy...

Rögtön szülés után mikor megy visszább a has mérete? Nem a fogyásra gondolok. Kórházból hány nap mulva engednek haza?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hordtam hasszorítót, ajánlom neked is már a kórházban is így nekem kb.6hét alatt elég jól lement. A kórházból még úgy jöttem haza mint egy 5 hónapos terhes. Még ma sem a régi a hasam pedig már 3 hós a babám. Ez már csak "hasazással" fog lejjebb menni. Egyébként ismerősök azt mondják, hogy már csak én képzelem, hogy nagy hasam van (de nem:)).

Engem császároztak az 5 nap volt, sima szülés 3.

2009. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! "Sima" szülésnél 3 nap, császárnál 5 nap, de attól is függ h a baba súlya növekvő pályára lép-e, amíg csökken addig lelkiismeretes gyermekorvos nem nagyon enged haza. 12+5 hetes
2009. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Különben tényleg szinte már a régi vagyok, az összes nadrágom jó már rám. Csak egy kicsit lóg a hasam vagyis olyan soknak tünik rajta a bőr. :-(

2009. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én késő délután szültem, akkor már több fél napja a kórházba voltam, és erre jött rá még a 3 nap mert sima szülés volt. Így volt nekem 4 nap össz. Nekem még a kórházba elég nagy volt a hasam, de mire már jöttem haza, egyre lejjebb ment, kb. 1 hónap múlva már teljesen lapos volt.
2009. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!