Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két kérdés: 1. Szülés után...

Két kérdés: 1. Szülés után milyen ruhában jöttök haza, amiben bementetek? 2. Hajszárítót kell vinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Tudom mindkettő részlet kérdés de mindenről szeretnék gondoskodni hogy ne a páromnak kelljen kapkodnia, lesz elég baja enélkül is szegénynek.
2010. jan. 24. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én abban jöttem haza a kórházból amiben mentem.Vihetsz nyugodtan hajszárítót,úgyis te érzed majd hogy lesz e szükséged rá.Én örültem hogy ki tudtam menni zuhanyozni és vissza csoszogni de engem császárztak.Akik normál úton szültek hamarabb "rendbe" jöttek.
2010. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a barátnöm a terhes nadrágban jött naza, amiben bement, összehuzta a hasán. hajszárito nem kell, 4 napig ki lehet birni hajmosás nélkül, azt hiszem csak gyors zuhany vagy pisi mig a babát egyedül hagyod, hajat otthon mossál:) de van aki melegitöt vitet be abba is belefél, mikor jön haza,

32

2010. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mielőtt mentem szülni raktam egy táskába ruhákat!Ez beleraktam a mózeskosárba a baba holmijai mellé!Én szabadidőt raktam, aminek nyúlik a dereka!Amiben mentem, az tuti nem lett volna jó, már csak azért is mert útközben folyt a magzatvizem, és hazaküldtem a párommal kimosni!Én vittem hajszárítót is igen, mert 2-3 naponta hajat mosok, és kellett!
2010. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen abban a ruhában jöttem haza, de készíts elő másikat és mielőtt mész haza beviteted.A hajszárítót jó ha viszel mert a kórházban nincs.
2010. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat. Készítek otthon másik ruhát is, a kocsiba befér aztán majd a kórházban "válogatok" hazaindulás előtt. Hajszárítóra a tél miatt gondoltam de lehet hogy tényleg nem lesz kedvem ott majd ilyesmivel vacakolni.
2010. jan. 24. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. igen abban jöttem haza,amiben mentem.

2. júniusban szültem, marha meleg volt, ezért nem kellett, de vittem, külön szobában voltam, úgyhogy simán használhattam volna.

2010. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vittem hajszárítót, mert tudtam, hogy csak 3 napig maradok, és szülés előtt gyorsan megmostam a hajamat.

Terhesség előtti mackógatyában jöttem haza a kórházból. Rólam leesett a terhesnaci, konkrétan bokáig, kíváncsiságból felpróbáltam :) Ugyanúgy néztem ki szülés utáni 3. napon, mint terhesség előtt (sovány).

2010. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. En abban jottem haza, amiben mentem. Pedig en is vekony vagyok. Olyan terhesgatyoban mentem be, aminek a dereka bent gumival allithato, valamint mivel ez telen volt, igy eleve hosszu, szuk, de rugalmas kotott pulcsiban (nem terhes pulcsi volt, hanem egy sima S-es, ami akkorara nyult a pocakomon, amekkorara kellett). Szinte egyaltalan nem maradt pocakom, csak a megnyult bor, illetve valamennyi felszedett uszogumi, a legszukebbre huztam a terhesgatyo derekat, ra a hosszitott kotott felso, ami felvette a formamat es kesz. Nem logott, nem volt gaz. Viszont terhesseg elott en csak szuk csipogatyakat hordtam, valszeg ramjott volna, de tuti kibuggyant volna belole a meg vissza nem huzodott bor. Nah, az lett volna gaz szerintem. Jah, es az sem utolso szempont, hogy a hosszu felso takarta a fenekemet, igy nem latszott, hogy nagyi bugyi van rajtam es alkaromnyi oriasbetet a verzes miatt.


2. En nem vittem, de nem is kellett, en kulfoldon szultem, szules utan tiz oraval tortent a hazamenet. Meg aludni sem tudtam szules utan, nemhogy hajat mosni. Most itt szulom a 2. babamat, nem rakok be alapban hajszaritot, ha sikerul meg korhazba indulas elott hajat mosni, akkor nem fog kelleni, ha szuksegem lesz ra, akkor majd a ferjem behozza.

2010. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem is gumis állítható derekú terhesnacim volt, azt beljebb húztam, így nem bántotta a császáromat.


2. Nem vittem hajszárítót, de telefonáltam a férjemnek, hogy hozzon be délután. Én egy hetet voltam bent, szülés előtt 2 napot, utána 4 napot, így muszáj volt.

2010. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ÉN túlhordtam a babámat és már baromira nem bírtam az egész terhességet és szóltam a páromnak h apa jó lenne már tenni vmit h meginduljon a szülés,szexeltünk egyet utána letusoltam hajat mostam és kezdődtek a fájások.Inultunk a kórházba hajszárítót nem kellett vinnem és a terhes nadrágomban mentem haza.
2010. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!