Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama aki pánikbeteg is...

Kismama aki pánikbeteg is egyben? Hogy viselte? 38. hétben vagyok, és kb.2 hete nagyon rosszul vagyok, szédülök, hányingerem van, káprázik a szemem, stb. Más is van így?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 10:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Én is pánikbeteg voltam, de nem nagyon jött ki rajtam.

Próbáld terelni a gondolataid. Rendezgesd a gyerek cuccait, pihenj le, vagy ha úgy esik jól, menj emberek közé.

Hívj magadhoz barátnőket ha lehet.

Egyeztess a dokiddal, ha nem árt, igyál nyugtató teát, ami nem tartalmaz teint.

Nekem ezek segítettek, így nem igazán jött ki rajtam. 9 hónapos a lányom, és ez idő alatt talán 2x ha éreztem, hogy nem vagyok jól.

2012. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nálam sem jött ki a terhesseég alatt..De kb.a 35 héten volt egy auras migrenes rosszullétem,félrebeszéltem,zsibbadtam,stb..és valahogy nem sikerült tultenni magam rajta..Rögtön a legrosszabbra gondolok,pedig neurologus 2x is megvizsgalt,2x volt EEG vizsgalat..mindent rendben talaltak..De azóta folyamatosan szédülök,faj a fejem,fenyes pontokat latok,persz bekepzelem,hogy daganat..Nagyon rossz!Mindenki mondja,hogy ez idegi,lelki alapon van,meg hát igy a terhesseg vegen mar minden tünet van..De nehéz úrra lenni a panikon,sajna.A kislányom születése utan jött ki rajtam,antidepresszánst szedtem,amitöl almúlt..A terhesseg altt abbahagytam a szedeset,nem is volt gond,csak most ..:(
2012. jan. 3. 12:15
 3/33 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Óóóó, ne is mond! Szinte minden daganatom volt már nekem is! Persze csak képzeltem hála Istennek!

Minden vizsgálaton átestem én is már, mégis nehéz "elfogadni", hogy nincs semmi bajom.

Júniusban műtöttek epekővel, kivették az epehólyagom. 2-3 hete fáj a jobb oldalam.

Már totál kivagyok, hogy tuti benn hagytak valamit, vagy biztos a májammal van baj, vagy hasonlók.

Nem pánikolok be, de azért az ideg bennem van rendesen! Nem merek már dokihoz menni, mert tiszta hülyének érzem magam, hogy már megint bajom van. Pedig a dokim sosem célzott rá, hogy hülyének tart.

Ha már van egy nagyobb babád, akkor belőle meríts erőt! El kell fogadnod és hinned, hogy nincs semmi bajod!

Remélem, túl leszel rajta!!!!!

2012. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!Én a múlt héten nst vizsgálat alatt lettem rosszúl.Elkezdtem szédülni,leizzadtam,a fülem is bedugult és úgy éreztem azonnal menekülnöm kell innen, mert ez nekem nem jó.

Szerencsére sikerült megnyugodni és sikerült a vizsgálat is,de nagyon parázom,hogy ha valóban császárom lesz,márpedig úgy néz ki sajna az lesz,akkor ott fogok pánikolni az asztalon.

Itthon inkább éjjel voltak szorongásos rohamaim, összesen talán 5x,remegtem,görcsöltem,de ezek mostanra elmúltak.

35 hetes vagyok,közel a vége, nekem is van itthon egy 3 évesem,így próbálok erős maradni.

Neked is csak azt kívánom, hogy tartsál ki!Nincs sok hátra,aztán 2 gyerkőc mellett már végképp nem lesz időnk rossz dolgokra gondolni!

2012. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát,akkor nektek sem lehet könnyü..szörnyü ez a szorongas,panik..én már sokszor a paromat is megörjitem,habar mostanaban inkabb csendben szenvedek..Hülyesegekre gondolok,hogy meghalok,és mi lesz a gyerekeimmel..nalam mostanaban az agydaganat a tema,szinte már minden tünetet produkálom,és persze ha erre koncentralok,csak meg jobban felerösödnek..Sokszor magam is tudom,hogy ez az idegtöl van,máskor meg jön a pánik...Remélem szülés utan elmulik,és minden jobb lesz..Nektek is kitartást!!
2012. jan. 3. 14:35
 6/33 anonim ***** válasza:

Mostmár tartsál ki,met már mindjárt meglesz a baba.Szörnyű tudom,mert én is ebbe vagyok.Nem vagyok váraddós,de 4 gyerekem van.Itthon vagyok gyesen.Neked rosszabb,mert nem szedhetsz semmit a baba miatt.

Nyáron szednem kellett a Rexetint(antidepresszáns szert) szorongásra,2 ónapig szedtem,de abba is hagytam,mert annyira rossz mellékhatásai voltak.Próbáld terelni a gondolataidat,tudom nem könnyű,mert nekem se sikerül,de mondogasd magadba,hogy igenis jól vagyok.Esetleg Relaxációt is hallgathatsz cd-ről.


Kitartást és könnyű szülést!Majd írj,ha megszületett a baba

2012. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szedtél antidepresszánst?De nem a terhesség alatt ugye?
2012. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Dehogyis,terhesseg alatt nem,amint megtudtam,kb.3 hetes terhes voltam,abba is hagytam..doki szerint ettöl nem lehet gond..terhesseg elött kb. fél évvel kezdtem szedni,mivel 2 évig tünetmentes voltam,azelött 2 évig szedtem..majd jobb lett igy abbahagytam..most meg jön megint..Probalok masra gondolni,nem hülyesegekre,de mikor jönnek a tünetek,már kattog is az agyam..kikészülök már ettöl..sajnos egyedül legyözni nagyon nehéz..probalok kitartani,és reménykedni,hogy szülés utan jobb lesz..csak hát nehéz..:((
2012. jan. 4. 19:17
 9/33 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Első válaszoló vagyok. Segíthetünk egymásnak, ha nem lakunk nagyon messze egymástól.
2012. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2012. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!