Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2napja tudtam meg h terhes...

2napja tudtam meg h terhes vagyok de mit jelent az hogy csak minden eves utan van hanyingerem es medig dohanyozhatok?

Figyelt kérdés

2011. dec. 14. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A hányinger nem jelent semmi rosszat, mindenkinél máskor jelentkezik, az egy dolog hogy általában reggel szokott, de van akinél egész nap tart, van akinél este, és ezek szerint, mint nálad is , van akinél evés után.

A cigit meg ha tudod, most tedd le. Vagy legalábbis minél előbb.

2011. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hányinger semmit nem jelent, a cigit meg sürgősen tedd le.
2011. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És sok boldogságot! :)
2011. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cigit már a babválallás előtt le kéne tenni jóval.Én igy csináltam...tedd le sürgősen.
2011. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisztinarami ***** válasza:
cigi azt mondják az első 3hónapban árt a leges legjobban amikor kifejlődnek a kis végtagjai,szervei,sokan fognak most morogni de van orvos aki azt mondja ha kőkemény dohányos vagy 1-2szál elmegy de több semmiképp..
2012. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!