Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben hol érdemes 4d ultraha...

Győrben hol érdemes 4d ultrahangot csináltatni?

Figyelt kérdés
Szívesen fogadok minden tapasztalatot! Aki esetleg győrben volt 2 vagy több helyen is csináltatni annak nagyon örülnék, ha megírná a véleményét. Most 14+5 hkm vagyok és úgy tervezzük párommal, hogy 20hetesen megyünk 4dre, de szertnék időben bejelentkezni-16hetesen-mert nem tudom azt se, hogy mennyire vannak itt szabad időpontok.
2012. jan. 3. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia a György ultrahang rendelőt messziről kerüld el, semmi szakmaiság nincs, nem mondanak a babáról semmit csak nézheted, és velünk jól kiszúrtak mert elromlott a gép és elfelejtettek tájékoztatni hogy nem menjünk. Ez a bem térnél van. A legjobb a Kyncs diagnosztikánál van a kórházi szonográfus csaj van ott ( akit mindenki csak Macának hív:)) és állítólag országosan a legjobb gépük van. Ott csinálják a down szűréses ultrahangot is ha azt kérted. Nekünk nagyon rendik voltak mivel jó későn derült csak ki a baba neme, felajánlották,ha ők sem látnák akkor visszamehetünk egy másik alkalommal ingyen, de aztán 36.héten megmuttata a kukit:)cím: corvin u 4 tel: 96/526-813
2012. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, nem is keresgélek, mert down. szűrésen ott voltunk és én is meg voltam elégedve akkor. Csak gondoltam körbeérdeklődök mivel tudom, hogy több lehetőség is van a városban. De maradok a beváltnál és remélem a 4d is élmény lesz ott:)) Bár már a szűrős uh is csodás volt :)
2012. jan. 3. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
És meg árban sem drágább kellemes mozizast!
2012. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A bem téren voltunk az előző babánkal is és most is ott jártunk ! Mindenben maximálisan kiszolgáltak benünket és a hölgy is nagyon aranyosvolt! A három éves fiunkat most élőben láthatta akit ezelött ő nézett meg a pocakomba! Kapott is gyorsan egy csokit amiért ügyesen viselkedett a tesójának nézegetése közben! Én maximálisan ajánlom mindenkinek!

2013. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!