Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 hetes terhes vagyok és...

6+3 hetes terhes vagyok és nem érzek most semmit, ez baj? Eddig fájt a mellem és picit gyengének éreztem magam, de már az is elmúlt. Valami nincs rendben? Vagy ez előfordul?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem éreztem semmit. Amikor ezeket érezted az a menstruáció előtt illetve elmaradára után lehetett.. Lehet nem is lesznek rosszulléteid.Minden terhesség más.Még pici a baba,most kezdődik majd a hormoninvázió.Szedj folsavat,igyál sokat,vigyázz magatokra,ez a legtöbb amit tehetsz,.jó babavárást
2012. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én se éreztem semmit,még örültem is hogy tök jó biztos rosszullét mente terhességem lesz,aztán a 8 héttől kezdődtek váratlanul az émelygős,hányásos napok,volt hogy felkelni se tudtam,semmi erőm nem volt.Persze attól te még viselheted ezután is jól a terhességet.Jó egészséget!7 hetes baba anyukája
2012. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi gond nincs, van aki rosszul van és van aki tök jól bírja tünetmentesen. Nekem sem volt semmi bajom szerencsére, és most sincs.

Boldog babavárást!

12hetes kismama

2012. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Az első gyerkőcömmel talán egyszer volt egy kis hányingerem a 12. hét végén. Semmi mást nem éreztem.A másodikkal kb. 2 hétig émelyegtem és vele sem hánytam. Mellfeszülés, gyengeség egyáltalán nem. Ha ezek alapján kellett volna rájönnöm... :-)))
2012. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!