Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltunk 4d-s UH-n 17+3...

Most voltunk 4d-s UH-n 17+3 hét, lányt mondott a doki, elhihetem? A fiamnak 18 hetesen egyértelműen fütyköse volt, még mi is láttuk!

Figyelt kérdés
Juj én nagyon örülnék ha csajos lenne,de nem merem beleélni magam. Bár elég egyértelműre mondta még a köldökzsinórt is behozta hogy na az nem a kukija biztos.
2009. máj. 22. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan!

Nem mondta volna a doki,ha nem biztos benne.

Nálunk egyenlőre egy pici fiú van,2.-ra lányra gyúrunk majd,de jöhet egy másik kukis is!:)

Boldog kiscsaj várást!

10 hónapos kicsi fiú anyukája

2009. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2009. máj. 22. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan unatkoznak,de nem kell torodni veluk.Nekem a 21 heten mondtak 100%-ra hogy kislany,mutatta a huvelynyilast,nagyajkakat stb.ezert gondolom annyi felelossegtudat van bennuk hogy nem vernek a hasukra,mert eleg nagy trauma ha valaki nagyon beleeli magat!!!
2009. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen azért is bízom benne, mert nagyon megnézte, meg azt mondta szerencsénk van mert jól látszik, szóval nem hümmögött hogy talááán, meg izééé:)

Annyira örülnék neki ha valóban az:)

2009. máj. 22. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

20hetesen voltam 4d,100%lányt mondtak.A nődokim meg nem látta egyik uh-n sem.De mégsem éltem bele magam amikor vásároltam azért olyat vettem ami fius meg lányos is! Lány lett!!!! 7,5hónapos már! Azt hiszem a fiukat jobban észre lehet venni az uh.n!

Boldog babavárást!

2009. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!