Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok, ha a terhess...

Mire számíthatok, ha a terhességi tesztem halványodik? Voltam dokinál, aki egy élő embriót látott, dobogó szívvel, a terhességem 8. hetében. Bajt jelenthet a halványodó teszt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 15:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tök feleslegesen parázol ilyen hülyeségen.Nem a negatív teszt a baj,hanem hogy idegeskedsz.
2012. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Felesleges tesztelned. A lényeg a pocakodban van, nem a tesztcsíkon:)
2012. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az is előfordulhat, hogy a teszt nem jó. Járt már így más is! Ne idegeskedj. Én is Őrzöm a teszteket tehát megértem ha már volt otthon egy elhasználtad! De tudod ami elromolhat el is romlik. Ne parázz csak egy rossz teszt!

16 heteske és 3 éves kisfiú anyuja

2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
akkor mi van ha a teszt negativ es aztan kiderul hogy baba van????nem ertem miert foglalkozol evel?attol hogy halvany a teszt a babad ott van es el,es remelhetoleg egy gyonyoru egeszseges babad lesz akkor meg mit erdekel mi van a teszten,nem is ertem miert foglalkoztat a tema.kellemes babavarast:)
2012. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jesszus, ha meg elmentél a dokihoz, aki megnyugtatott, h minden rendben a babóddal, akkor még mindig minek parázol?a dokinál megnyugtatóbb válasz minek neked? mi sem tudunk jobban megnyugtatni és a babónak nem tesz jót a stressz.
2012. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem lombikos babám van, és bevallom én is teszteltem vagy 15-öt, de sosem volt egyforma egy csík sem, volt hogy én is beparáztam. Általában a délutáni volt a legerősebb a reggeli pedig mindig halványabb. Aztán a végén rájöttem hülyeség meg pénzkidobás amit csinálok, hisz az orvos szerint minden rendben van.

35 hetes km

2012. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ!
2012. jan. 9. 09:14
 18/18 ildi32 ***** válasza:
Igen felesleges annyit tesztelgetni. Én is tesztelgettem még a hatodik hét elején is. Be is paráztam; mert napról napra halványodtak a csíkok. Hat hét 3 naposan volt időpontom ultrahangra; ahol az orvos megállapította; hogy van embrió; méhlepény; jó nagy szikhólyag; szívhang; minden. Onnantól fogva megfogadtam; hogy tesztelni csak a nemvárt környékén fogok. Az ötödik hét után 28 napos ciklusok mellett biztos nem.
2019. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!