Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek ég a gyomra? És igaz,...

Kinek ég a gyomra? És igaz, hogy ha ég hosszú hajú lesz a baba?

Figyelt kérdés
A 34. hétben járunk, egy pár napja kezdett el égni a gyomrom, de nagyon. Tudtok-e valami szert a rennie-n kívül, ami segíthet. (nekem már a háztartási keksz sem segít)
2009. máj. 22. 21:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nektek is nagyon köszönöm a hasznos válaszokat, mindenképpen ki fogom próbálni a tejes módszert.
2009. máj. 22. 21:59
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! 4 gyerekem van, mindegyiknél iszonyatosan égett a gyomrom a gyomorsavtól. A két nagyobb hatalmas fekete hajjal született, mindenki a csodájukra járt a kórháűzban és később is állandóan megállítottak, hogy megnézzék őket. A lányomnak már 3 hónaposan copfozni kellett a haját, mert nem látott tőle. A fiamat meg 6 hónaposan vittem a fodrászhoz (azért csak akkor, mert akkor tudott megülni a székben). A két kicsinek meg alig volt születésekor haja.. azóta nekik is dús lett. Tehát ez is csak amolyan népi hiedelem, nem kell rá sokat adni. Egyébként nekem a hideg tej éás a citromos víz segített a gyomorégés csökkentésében. Néha megettem egy-egy szelet citromot is vagy megittam egy fél citrom levét, az is jó volt.
2009. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!