Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kívánom a colát,...

Nagyon kívánom a colát, próbálok leszokni róla... Ha fantára cserélem, jó, vagy csak jobb?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
fokkal jobb de nem az igazi,inkább hagyd abba.
2008. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Arra kellene rájönni,hogy mit is kívánsz annyira a kólában.Szénsav,karamell,koffein?A legjobbnak a szénsavmentes ásványvizet,hígteákat és a 100%os hozzáadott cukor és tartósítószermentes gyümölcsleveket mondják.
2008. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem lehet kérdés! Mindkettő undorító! Az előttem szólóval osztom a véleményt! Víz, víz, tea, és esetleg az említett gyümölcslé!!!
2008. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én is nagy cólás voltam.Amikor teherbe estem nekem is nehéz volt, néha ittam keveset,és semmi bajunk nem lett.Én például a rostos barackot nembírom meginni nekem az az undi a sok darabkától.A cólát millióan isszák, csak letagadják mert divat (egészséges dolgokat inni)Sok ásványvizet iszunk mi is de nem szért mert ásványi hanem mert a lakóhelyünkön nagyon "gáz" az ivóvíz.Szóval nem kell megvetni ma másikat mert cólát iszik.(ezt az előttem írónak írtam)
2008. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
At mondja meg nekem valaki, miért ártalmasabb a kóla, mint akármelyik gyümölcslé?
2008. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, 11-hetes kismama vagyok és én is rettentoen kívánom a colát, pepsit....Az orvosom szerint , mivel nagyon alacsony a vérnyomásom nyugodtan ihatom,(inkább cola , mint kávé), igaz nem viszem túlzásba napi, 2 dcl, isteni, annyira jó....Az orvosom szerint mindent lehet amit megkívánsz csak mértékkel, persze vannak dolgok amiket nem szabad mint pl. a tiramisu....stb...Ha jól esik, idd nyugodtan, egészségedre...szia...
2008. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én dokim se bánja ,ha kólázok mert rendben a cukrom ,a vérnyomásom és olyan jóóóóóóólesik,persze nem literével.

Azokat miért nem fikázza ki senki aki szolizni jár meg diétázik a terhesség alatt?? Vagy fontosabb hogy megőrzzák az alakjukat mint ,hogy a baba megkapja amit kiván ??! Ez a túlzásba vitt úridiéta kezd az agyamra menni.

Nyugodtan igyad a kólát ha jól esik a fanta ugysem javit a helyzeten ha nem azt innád : )

Jó babavárást,egy kólázó 26 hetes -egészséges kismama

2008. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak a válaszát,akik értették a kérdésemet!!!! Nem börtönben akarok élni,hanem a babámmal boldogan....:)
2008. márc. 31. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én történetem is a kóláról szól.o) Egyszerűen alig tudok mást meginni. Állok a víze, üdítős pultok előtt és nem tudok választani, mert egyiket sem kivánom, sőt volt olyan, hogy amit megittem úgy,hgy nem kívántam, 1/4 órán belül kihánytam. Nálam a sláger a pepsi twist. A dr szerint azért is lehet ez a kívánósság, mert a kóla csökkenti a hányingerérzetet...és ez is a 32. hétben már nemannyira vicces ennyi hét hányinger után( igen, a könyvek szerint már nem szabadna hányingert éreznem, de nekem mégis van). Szóval, sokaktól hallom, hogy a kólát kívánjuk. :o) azért én remélem, hogy a testünk okosabb az agyunknál és nem óhajt olyat, ami ártana :O))
2008. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kb 11. héttől én is megvesztem a coláért, napi 2 litert be is nyomtam. Nyugtatta a gyomromat, és csillapította az elviselhetetlen hányingert. Aztán egyzser csak nem kívántam... nem tudom miért. Szerintem, ha jólesik, idd, de csak mértékkel.

29. hetes kismama

2008. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!