Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor mozdult meg úgy a...

Kinek mikor mozdult meg úgy a baba hogy az apuka is érezhesse?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és még mindig csak alul érzem intenzíven a babót, alig várom hogy egyszercsak kirúgjon.
2008. márc. 30. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen mozdult meg elösször de a párom csak 20 hetesen érezte! üdv 26. hetes kismama
2008. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 27-29 hetesen rúgott ki.De irigylem a olyan anyukákat akiknek úgy kinyomja a baba a testrészüket hogy kivehető pl a lábikó. Nálunk ez kimaradt.Kifelé nem komunikált, de a bordáimmal nagyon jóban volt.(Totál szétrúgta)
2008. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi 27 hetesek vagyunk és max. 1-2 hete érzi a kedvesem is a babónkat és kb. azóta látszik az is,ahogy mozgolódik.:)

Boldog babavárást!

2008. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk legelősször 20 hetesen érezte a párom,aztán olyan 28 hét körül már látványos is volt,most 34 hetes vagyok és az arcát szokta odarakni hogy "megsimizze" a gyerkőc,de van olyan hogy akkorát rúg bele hogy az egész feje beleremeg..:D Hamarosan eltelik az a pár hét,de addig is élvezd ki a terhességed minden percét.
2008. márc. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a 21. héten tudtam megmutatni a férjemnek,hogy milyen is az.(Akkor lettem biztos benne,hogy nem a hasi ütőeret érezni kintről,hanem a kis békát.)Aztán a 26. héttől már igen látványos volt,és sokszor a boltban nevetett rám az eladó,hogy balhézik a baba,és ezt ő látja.A hátát,buksiját a mi napig rendszeresen kidugja a pocim oldalán.

Próbálj meg jól kimerülni egy nap,majd nyúlj végig az ágyon,és tedd a kezed a pocidra...olyankor mindig sokkal aktívabbak.

2008. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom, én nagyon különbözöm itt mindenkitől. 13 hetesen már éreztem a babókát és egy héttel később már az apukája is. A doki is meglepődött, de valóban nem tévedtem, tényleg a Rékát éreztem mozogni. Azt mondta a doki is, a védőnő is, hogy nagyon ritka az ilyen, valószínűleg az átlagnál érzékenyebb vagyok e téren és vékony a hasfalam is. A 18. hét környékén pedig nem csak érezni, hanem határozottan látni is lehetett a kidudorodó lábacskákat-kezecskéket. Na meg a popsiját, amikor amőbázott odabenn, hogy apja simogató keze alá férkőzzön.

Most már komoly veszélyben érzem a bordáimat, amikor épp arra áll a lába, ha meg nem, hát a hólyagomat tapossa, vagy a vesémet rúgja le a kis örökmozgó. Jól látható, mikor mivel kalimpál éppen, kidomborodnak a kis öklei, a talpacskája, a térde is.

25 hetes kismama

2008. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minálunk 20.héttől lehetett érezni kivülről is,de amikor apa odatette a kezét akkor mindig sunyitott a kis huncut - viszont a 24. héttől már apa keze sem akadályozza őt a kickboxedzésekben :) Mi először a kidudorodó kis buksiját láttuk igazán látványosan :)- 26. hétben.
2008. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!