Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon megsértett és kezdem azt gondolni, hogy nem is teljesen normális. Valamelyiknap egy ókort idéző film ment a tv-ben. épp anyósoméknál voltunk,szóba került, hogy az ókorból indult a császármetszés, de akkor még nem varrták össze a császáros kismamákat, hanem a gyermeket mentették, a nőnek meg annyi volt. én tudva levő, h császáros leszek most is a 2. babómmal erre anyósom gonosz kacaj kiséretében beszól egy ilyet: "Nem baj, nyugodtan meghalhat az anya, elég ott a babának az apa meg a nagymama!" Köpni-nyelni nem tudtam. Sosem volt vele felhőtlen a viszony, mert egy eléggé erőszakos rossz természet, de a 3 menyéből 2-vel már utálkozásban van, velem eddig nem volt,okot sem adtam rá, jóindulattal voltam mindig iránta, bár néha az idegeimre ment,de azért engem megbecsülhetne. Erre kapok egy ilyet pusztán "poénból". mondtam férjemnek, h ha ez nem gonoszságból volt, akkor olyan elképesztően buta, h nem fogja fel mivel nem illik poénkodni!Férjem szerint túlreagálom, merthogy szerinte nem gondolta komolyan, de azért ő is azt mondja nem százas!!!!!szerintetek?
2012. jan. 4. 23:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Jogos?

-Igen

változik valami?

-nem!

Ha idegeskedsz magaddal tolsz ki?

-igen!

Megéri?

-Nem!

Tehát, akkor?

2012. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Atya eg. Mar ne is haragudj de anyosod nem komplett. En biztos hogy a tudtara hoznam a velemenyem, es szolnek hogy ilyennel nem illik viccelodni, mert egyaltalan nem vicces. jesszus, ez nagyon durva, nagyon kiakadtam

En a te helyedben lazabbra vennem a kapcsolatot meg a mostaninal is, es ritkabban mennek hozza. Ha a ferjed kerdezne miert nem akarsz az anyukajahoz menni, mond el neki hogy ez neked rosszul esik, es nem akarsz rossz viszonyt, de ha az ilyen beszolasokat nem fejezi be, vegleg nem mesz hozza.

2012. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Elozo voltam>

az elso valaszolonak igaza van, ne idegeskedj mert az neked es a babanak sem jo

2012. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
persze jeleztem neki h ez durva volt, meg apósom is ráripakodott. szüleim meg egyenest azt mondták, h nehéz megállniuk, h ne hívják fel, de mondtam nekik, h magam meg a baba miatt nem akarok családi cirkuszt, viszont elég kimért vagyok vele, mert ezután ugyebár joggal gondolom h engem is utál. sőt meg is mondtam neki,ha megszületik a baba nem kell a segítsége, mert megodjuk, meg anyum jön. maga alatt vágja a fát, mert sógoromék is már alig járnak hozzájuk, mindenkivel összeveszik, utána meg sír-rí, h nem jönnek a gyerekei. na hát ezennel nálam is elrúgta a pöttyöst!
2012. jan. 5. 00:42
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Figyi, mikor én terhes voltam, előttem esett neki a férjemnek, hogy nem tud számolni. Mert ha tudná, nem venne el feleségül (még csak jegyesek voltunk, mikor megfogant a bébi), mert nem tőle van a gyerek.

Szóval, az anyósok néha tényleg nem komplettek. Kár a gőzért, nem tehetsz semmit, próbálj vele minél kevesebbszer találkozni. Mit tehetnél? Ő a párod anyja. :(

2012. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus özvegy!


Te meg nyugodtan beszólhattál volna, hogy nem elég, hogy a férjét már sírbatette, még a menyét is odarakná? :_D


Szerintem költözzetek vagy válj el :D

2012. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad semmiképp! Szólj vissza valami ízeset legközelebb!


Ha a férjed meg elkeztd bíráskodni zavard ki mosogatni! Közöld vele, ha eddig papucs volt ezután is kussoljon!

2012. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem özvegy, de apósomat is kiidegeli, mert az egy nyugodt békés ember.
2012. jan. 5. 01:10
 9/22 A kérdező kommentje:
5: a te eseted se semmi, mert anyósod, majd annyira tudja, h ti mikor szexeltetek?aztaaaaaaaaa, hét tényleg az se komplett!üdv sorstárs.
2012. jan. 5. 01:13
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Kerüld a társaságát. Szerintem nincs rá szükséged. Férjed szerint ha túlreagálod, hát...akkor haljanak meg ők...Gusztustalan emberek. Azért mindennek van határa!!! Pusztán "poénból" ölni is lehetne, nem?
2012. jan. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!