Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már csak pár nap van a...

Akinek már csak pár nap van a szülésig, hogy birja?

Figyelt kérdés
nekem még van 8napom de ugy érzem soha nem fog megszületni a kislányom,már nagyon nyügös vagyok.
2009. máj. 23. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hétfőre vagyok kiirva.Első baba?Nekem igen,nagyon türelmetlen vagyok!Olyan érzésem van nekem is mintha soha nem akarna kibujni:-) 2-3 napja nagyon vacakul is alszom.
2009. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen első baba.Aludni én jol birok hála az égnek csak pisilni kellek fel.Nekem inkább fájdogál a köldököm körül a pocim.Örülnék ha meglenne holnap szép szülinapi ajándékom lenne.
2009. máj. 23. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk már csak 12 nap van vissza!Elvileg!De már lassan másfél hete görcsölök,fáj a hátam,nagyon érzékeny a mellem és megy a hasam.Mindig azt hiszem,hogy itt az idő...de nem.A tegnapi hidegfrontban bíztam,de idáig el sem jutott(fejér megye). :o(

Szerintem így maradunk a kisasszonnyal örökre. :o)

Kitartást mindenkinek!!!

2009. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 3 napom van, tiszta ideg voltam a héten, nekem is hasmenés,hasfájás, de semmi. Nálunk volt hideg front tegnap (Vas) de semmi,Ugy ézem örökre terhes maradok..jah és kb 4kilos a baba, szoval eléggé félek
2009. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még 14 napom van, kezdek türelmetlen lenni.

Aludni nem tudok, sem pihenni, fáj minden tagom. Bízom a hétvégére mondott hidegfrontban és a holnapi teliholdban, hátha...

2009. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akko ti mostanra anyukák vagytok!:-) Grat! Kinek milyen lett a babája (fiú-lány?) és mi a neve? Erre kíváncsi vagyok!
2009. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!