Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van ha az ember nem jár...

Mi van ha az ember nem jár terhestanácsadásra?

Figyelt kérdés
A szitu a következő, messze van a tanácsadó és a kislányom nem járhat bölcsibe mivel itthon vagyok, ezért húzzam magammal. Nem vagyok felelőtlen ne értsetek félre sőt, hetente járok be a kórházba egy injekciókúra miatt ott mindig megbeszélem az orvosommal mi a helyzet hogy vagyok stb. 2 hetente járok a magánrendelőbe méhszájvizsgálat uh stb, vizelet súly vérnyomás mérés. A régi védőnőm nyugdíjba ment akihez eddig jártam és ő olyan rugalmas volt hogy itt a baba tanácsadóba elrendezett havonta, de ő januártól nincs. Az új fiatal csaj meg itt nem fogad hiába itt van a babatanácsadóba terheseket csak az 5kmre lévő terhestanácsadóba fogad. Már elegem van ebből a sok járkálásból. 26hkm
2012. jan. 5. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

72%-osnak:

Nálunk nem csak a védőnő nézi ezeket, hanem a nődoki. Ő is adja a beutalókat, meg mindent.

De ha elolvastad volna rendesen a kérdést, ott a válasz a kérdésedre

2012. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 6. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!