Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet ez? Még mindig...

Miért lehet ez? Még mindig nem tudom felfogni, hogy lesz kisbabam. Fog esetleg változni, aggodom!

Figyelt kérdés
36-HETES MÚLTAM,ÉS MÉG MINDIG NEM TUDOM FEFOGNI,HOGY NEMSOKÁRRA LESZ EGY KISBABÁM ÉS ANYA LESZEK!NAGYON VÁROM MÁR,DE OLYAN HIHETETLEN!MIÉRT?HA VALAKI TUD SEGÍTSEN!!!KÖSZÖNÖM
2009. máj. 23. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem egészen értem, hogy mi fog változni? Mi a kérdés?
2009. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az hogy nem tudom felfogni hogy nemsokára anya leszek!!!és lesz egy babám,olyan hihetetlen!!!!
2009. máj. 23. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd idő kell ahhoz is, hogy mondjuk csupán meg tudd puszilni a kis meztelen talpacskáját. Ne aggódj, ösztönösen jön majd minden! Nem is kérdés!
2009. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amint a manódat a kezedben tartod,érzeni,látni fogod,hogy valóban anya lettél.Ha eddig nem alakult volna ki benned kapcsolat a kis emberkével a pocakban,szülés után biztosan elhatalmasodik rajtad majd az anyaság érzése.
2009. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja, értem.. :)) (Első vagyok ismét). Hát azt én se nagyon tudtam felfogni, csak mikor már megszületett, és mikor hazajöttünk a kórházból és a férjem először egyedül hagyott vele, akkor eszméltem rá, hogy úristen, itt egy gyerek aki az enyém és ő tőlem függ.. :) Rémisztő volt eleinte, mostanra ez a világ legjobb dolga! (6 hónapos). :)
2009. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm !már alig VÁROM!!!
2009. máj. 23. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szió! én akkor fogtam fel igazán, amikor egyedül lehettem egy kicsit vele. babusgattam, simogattam, jaj és egyfolytában szagolgattam :)

aztán egy fertőzés miatt injekciókúrát kapott és megtapasztaltam, milyen a szívbe markoló aggodalom, hogy bármit megtennék, csak neki semmi se fájjon...

nagyon erős érzések voltak, azt hiszem ezekben a napokban váltam igazi anyává.

2009. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni nem tudok, csak jelezni, hogy nem vagy egyedül.........nekem is elképzelhetetlen, hogy mi lesz. De szintén nagyon várom mint Te! Fura érzés......
2009. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik babám született pár hónapja, de a szülés előtt még én is olyan elképzelhetetlennek tartottam, hogy ismét lesz a házban egy kisbaba, akivel nagyon sokat kell foglalkozni, babusgatni, félteni, közénk szoktatni:-) Nem mehetünk már oda a nagyobbakkal, ahová csak szeretnénk, ilyenek. De aztán ilyen tájt, kb. szülés előtt egy hónappal elkezdtem átválogatni a ruhákat, kimostam, kivasaltam, és sokat olvastam a szülésről, 3 gyerekes anyukák beszámolóiról, és próbáltam ráhangolódni a szülésre. A kórházban is sokat nézegettem a babám, külön a kis testrészeit, szagolgattam, puszilgattam, simogattam, amikor csak kihozták. Olyan jó érzés:-))


Könnyű szülést és jó babázást kívánok!

2009. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az, hogy előtte elképzelhetetlen volt, az egy dolog, de utána sem jött ám rögtön az érzés. Mondjuk én császárral szültem, mert a köldökzsinór a nyaka körül volt, és nagyon rossz volt már a szívhangja, de a szemem miatt egyébként is császár lett volna. Szóval kb 1 hónap kellett, hogy összeszokjunk, és elhiggyem, hogy ő az enyém. Eleinte olyan fura volt, hogy ő a miénk, és nem csak vendégségben van nálunk. Néha most is belegondolok, hogy min. 20 évig itt lesz velünk, vagy még tovább. Meg néha állok az ágya mellett, és olyan felfoghatatlan, hogy a hasamban volt. Egy mikroszkópikus sejtből egy ember fejlődik ki. Csodálatos. Te is meg fogod tapasztalni, ne aggódj amiatt, hogy most még nem érzed.


7 hetes kislány anyukája

2009. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!