Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki Egerbe az sztk-ba...

Jár valaki Egerbe az sztk-ba terhesgondozásra? Tapasztalatok? Kihez jártok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én Füzesabonyi vagyok. Itt is megcsinálnak sok vizsgálatot, de voltam már sztk ultrahangon egerben. Én személy szerint Dr. Nagy Péterhez járok. Régebben szűrésre is hozzá mentem. Laza doki. De voltam már uhon Dr. Hernádinál is, ő a legfőbb a női dolgokban :) Csak sose ér rá...
2009. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Én is füzesabonyi vagyok! Magánrendelésre járok Fülöp doktorhoz. Te milyen időközönként jársz terhesgondozásra? 27+1 hetes kismama.
2009. máj. 23. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Egerbe járok. Fülöp doktorhoz jártam,de átmentem dr.Tárczy Csabához.Az sztk-ba és a magánrendelésen is szoktunk találkozni.Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

37hetes

2009. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! én Varga Zsolthoz járok, igaz magánrendelésre.

az első szülésemnél nagyon meg voltam vele elégedve, végig mellettem volt és jó döntéseket hozott (nem volt a szülésem egyszerű eset). bízom benne és most ismét őt választottam.

2009. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!