Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mikor mentek...

Szülés után mikor mentek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a tgyás után kiveszem a szabijaimat és visszamegyek 20 órába.Muszáj,soka hitelünk.Anyósom lesza babával arra 4 órára,amíg dolgozom.
2009. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En egy percre sem hagytam abba a munkat, ugyanis fordito vagyok, barhol, barmikor tudok dolgozni, csak a laptopom kell hozza. Igy mig a picik alszanak, en potyogok.
2009. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Én itthon maradok 3 évig, mert akármilyen kevés is a pénz, az első a gyerek. És tapasztalatból mondom, hogy az első 3 évben nagyon fontos, hogy az anya a kicsi mellett legyen.
2009. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En kulfoldon elek es itt a szules utan 3 honappal mar vissza kell menni dolgozni.Ezt meghosszabithatjak max meg 2 honappal de en ki fogom jatszani es kiiratom magam egy evre.
2009. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Az első gyereknél 2,5 éves korában mentem vissza heti 3 napra, majd 3 éves korától napi 8 órába. A másodiknál 3 éves korában terveztük, de most 2,5 éves és pocakban a harmadik. Ővele is 3 évig tervezzük az itthonlétemet.

Össze kell húznunk a nadrágszíjat valamennyire, de megéri.

2009. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kihasználom a GYED-et. Remélem, valóban mi még két évig kapjuk majd. Utána viszont meló. A GYES nagyon kevés.

De egyetértek abban, hogy az első évek nagyon fontosak. Annyi minden történik a babával: jönnek a fogai, megtanul járni, beszélni, stb.

Kár ezekről lemaradni...

De a pénz sajnos nagy úr:-(

2009. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Én is a gyed lejárta után visszamegyek., hozzájönnek még a ki nem vett szabik.

A fiam is járt bölcsibe és nem lett tőle semmi baja, már iskolás.

A gyes meg max. zsebpénznek elég.

2009. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyenlőre úgy néz ki nekem is vissza kell(ene) mennem ha lejár a gyed. Csak az a bibi,hogy nincs hova. A munkahelyem megszűnt. De ugye a bölcsihez kell igazolás,hogy dolgozom... Viszont amíg nincs bölcsi hogyan menjek el dolgozni? Nem tudom,hogy fogom összehozni. :(
2009. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagylányommal 3 évig maradtam otthon. 1 hét múlva születik a hugica, vele is 3 évig tervezem az otthonlétet.

Nagyon szerencsés helyzetben vagyunk, hiszen a férjem fizetése elég mindannyiunknak.

2009. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Az előző hozzászóló tényleg nagyon szerencsés. Szerintem a többség sajnos nem ilyen helyzetben van, így én sem. A kisfiam most egy éves, és én a GYED lejártával mennék vissza dolgozni, de még idén ráállnánk a kistesó-projektre, és ha összejönne, akkor természetesen nem mennék sehova se dolgozni, hanem akkor a második babával is a GYED lejártáig maradnék otthon (hogy az 1 vagy 2 év lesz, majd az idő és az aktuális kormány eldönti). A GYES talán a pelenkára elég, megélni abból nem lehet!
2009. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!