Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aznap, mikor betöltjük a 6....

Aznap, mikor betöltjük a 6. hetet, már érdemes elmenni a dokihoz, látni fogja, hogy ver a szíve?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 5-6 hetesre saccolta a doki a babát és hallottuk a szívverését.
2012. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
7. hét végén, 8. héten érdemes, mert akkor már hallani lehet a szívhangot. De nyugodtan elmehetsz korábban is, legalább megnyugtat az orvosod, hogy látja a petezsákot, talán még képet is tud adni róla, mint az én orvosom tette. :-)
2012. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6. hét 5 naposan voltam,még nem volt szívverés.
2012. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 5+6-on voltam (fixre tudtam a fogantatás dátumát) és nekünk volt.
2012. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5+5 hetesen nekünk már lehetett hallgatni, de abszolút nem biztos még olyankor, inkább betöltött 7. héten érdemes, De egy ismerős párt nagyon megijesztettek egyszer, mert nekik a 8. héten sem volt még, aztán 3 nappal később lett. :)


Szóval: mindenkinél más, de én azonnal mentem orvoshoz teszt után, tovább nem bírtam. :)))

22 hkm

2012. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a mensitől számítva kereken 6 hetes voltam, mikor a dokinál jártam, ő meg megállapította, hogy csak 5 hetes vagyok, valószínű később volt peteérésem.Egyenlőre csak a petezsákot látta, meg benne az embriót.
2012. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor még várok egy kicsit...

2012. jan. 7. 07:52
 8/8 anonim ***** válasza:
6+4 hetes vagyok,ma voltam és azt mondta nagyon korán mentem. Petezsákot embriót látott,szívhangot még nem.
2012. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!