Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes km vok. Az mitöl...

27 hetes km vok. Az mitöl van, hogy ugy érzem mindenem dagad fel legföképpen az arcom. Meg a szemem alatt jó kis karikák vannk ÉS ALIG TUDOM NYITVA TARTANI. lEHET VIZESEDÉS miatt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizes vagy máshol is?Lábad,kezed?Sómentes diéta kell akkor,de szerintem ha már az arcod dagad a víztől,az durva.Szólj az orvosodnak mindenképp!
2009. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Összintén megmondom,hogy amiket igy halok meg olvasok a kezemen veszem észre mert a gyűrű t alig birom lehuzni meg persze fájnak a lábaim is.De ez lehet a kg-tól is gondolom én mert most járok 15kg -nál a 27 héten és nem eszek többet mint elötte.
2009. aug. 10. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy is meg tudod nézni,hogy belenyomod az ujjad a lábadba,jó erősen a sípcsont mellett.Ha benne marad mélyen az ujjad,akkor vizes a lábad.Mindenképp szólj a dokidnak,és kerüld a sót!!!A lábaidat pedig pócold fel,amilyen gyakran lehet.
2009. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy pár másodpecig ott marad.Akkor vizes vok?
2009. aug. 10. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy vizesedsz, de ne ijedj meg! A meleg miatt eleve kitágulnak az erek. Érdemes megnézetni a vérnyomásodat is! Szerintem hívd fel a dokidat vagy a védőnőt. A hirtelen feljött plussz kilók miatt is vizesedhetsz, a nővéremnek is ez volt, de nem volt más baja.
2009. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT.
2009. aug. 10. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:

1.és 2.vagyok

Igen,akkor lehet,hogy erről van szó.Ne felejtsd el megmondani nekik.De nyugi,nem kell megijedni!


Boldog Babavárást!

2009. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!