Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen méretben, hány darabot...

Milyen méretben, hány darabot szereztek be babaruhából a kisbabátoknak (? újszülöttre gondolok)

Figyelt kérdés
Még nem vettem túl sok újat,örököltem egy pár darab rugit bodyt stb de olyan lekiismeret furdalásom van.
2009. máj. 23. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes a legkisebb méretből túl sokat venni előre, mert nem tudhatod, mekkora lesz a babád. Én mivel már a 4. babámat szültem és a tesók nem voltak nagy babák, (48, 49 és 51 cm), így 56-os zuhákat vettem, főleg turikban és a Tescoban. A kislányom 48cm-rel és 2950 g-mal született és bizony az első hetekben még ezek is lógtak rajta, hiszen az újszülöttek még magzati pózban alszanak. Lelkiismeretfurdalásod végképp ne legyen, hiszen, ha kiderül, hogy mégsem elég a ruha, akkor a férjed tud néhányat később is venni, vagy akár te is el tudsz saladni, amikor majd a pici alszik.
2009. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vettem 62-esnél kisebbet,mert a második fiamat várom,és az elsőnek is kicsi volt az 56-os.Persze nekem könnyebb,mert maradt egy csomó,csak azért vettem párat,hogy legyen olyan dokihoz menős is!!!

Boldog babavárást!

33hetes km

2009. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!