Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 14 napos terhességet kimutat...

A 14 napos terhességet kimutatja a teszt?

Figyelt kérdés
Kb. 7 nap múlva kellene megjönnie, de nagyon fájnak a melleim és aggódom, hogy nem-e terhes vagyok. Már nem bírom idegekkel, hogy kivárjam azt a 7-8 napot.
2009. máj. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nem várt napján is halvány pozitívak a tesztek...de 7 nappal előtte nem hiszem hogy valósat mutatna. Max. a mensid előtt 2-3 nappal próbálkozz.
2009. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogyne, de csak ha a beágyazódástól számítod a két hetet, nem az utolsó menzi első napjától, mert igazaból az elmaradt menzi után pár nappal szoktak tesztelni, és kakoris csak akkor ha minimum két hét már letelt az aktus után. A megtermékenyülés és beágyazódást követően termelődik a HCG amit kimutat a tezst a vizeletből. a legérzékenyebb tesztek tuti kimutatják.
2009. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha pont az aktuskor volt peteérés, akkor utána két héttel már mutathatja, de ez nem törvényszerű.

Onnan gondolom, hogy nekem az inszem utáni 13. nap reggel már pozitív volt.

2009. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor keservesen kivárom azt az 1 hetet!:S
2009. máj. 23. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem kb. 10 nap után, a menszi előtt egy jó pár nappal mutatta. Viszont reggeli első vizeletből. Vszinű már jó magas volt a hormonszintem, mert egyértelműen éreztem h ez most nem a szokásos pre-menszis dolog.


Teszt és alkatfüggő. A doki csak annyival kommentálta, hogy jó korán megmutatta, gondolom ez nem annyira gyakori? Nagyon drukkolok, írd majd meg. ;-)

2009. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma vettem tesztet azt mutatta, hogy nem vagyok terhes. De majd még megismétlem egy hét múlva is, mert azt írta a menszi elmaradásának első napjától mutatja a terhességet, nekem meg majd még 1 hét múlva kell megjönnie. Kicsit azért megnyugodtam.
2009. máj. 26. 15:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött a menszim!:)
2009. máj. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!