Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhesen sok az 5...

22 hetes terhesen sok az 5 kiló hízás?

Figyelt kérdés
Alacsony,vékony testalkatú vagyok,elég nagy már a hasam,második babát várom,az elsonél csak ilyenkor kezdtem hízni,most meg már hetek ota hatalmas az étvágyam,a baj,hogy nagyon édesszájú lettem.
2012. jan. 7. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek:nem,nem sok.Én összesen 11 kg-t híztam(170 centi vagyok,62 kilóval kezdtem),ebből
2012. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Szerintem nem sok, úgy is le fog menni a baba születése után.
2012. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs,elküldtem.Szóval ebből 6 kg a 20 hétig jött fel,aztán valahogy lelassult a dolog.
2012. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az elso választ már torolték,de uzenném a kedves válaszadónak,hogy nem vagyok igénytelen vagy elhízott bálna,most vagyok 54 kg, és csak a hasamra híztam, a kilok már akkor kezdtek jonni,mikor még minden nap hánytam és nem is nagyon ettem.A válasz alapján nagy gondjaid lehetnek a feleségeddel,de ezt vele kell tisztáznod.A lógó mellekkel kapcsolatban-semmi koze a zabáláshoz vagy a melltartohoz,ha valaki szoptat,nagy esély van rá,hogy megnyúlik a bore,bár nekem kicsi melleim vannak,nekem is megnyult,de 2 év szoptatás után ez nem is csoda,de inkább választom a babám egészséges táplálását,mint hogy olyan megjegyzésekkel torodjek,mint a tied is volt.

Tobbi választ koszonom,kicsit megnyugtato a második válasz a 11 kilos hízással.Elso babámnál én is 12 kilot híztam,de akkor csak a vége felé jottek a kilok,de sokan mondják,hogy második terhességnél már korábban megindul és látszódik a pocak.

2012. jan. 7. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok, pont jó! :)


Én azon aggódom, hogy semmit nem híztam még... A hasam nő, szinte percenként nő egy kicsit, de súlyra nincs plusz...

2012. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, normális.
2012. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kengyel Krisztina válasza:
Sziasztok,én 20 hetesen 5 kilonál tartok.68 kg kezdtem.szerintetek ez sok?
2013. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És milyen magas vagy?!Nagyon nem mindegy!
2013. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!