Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes Kismamik! Nem vizesed...

20 hetes Kismamik! Nem vizesedtek?

Figyelt kérdés
Amióta ilyen melegek vannak már kora du.úgy be van püffedve a lábam,hogy a szandi pántja teljesen benyomódik.A kezem is dagad.Nem korai ez még?
2009. máj. 24. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25 hetesen kezdtem el vizesedni, most 38 hetes vagyok.

Valóban korai, de ez is alkati dolog. (ezt mondta a dokim)

Ha hiszel a homeopátiában, ajánlom figyelmedbe. Én Natrium sulfuricumot szedek 2x5 szemet, ezzel a korábbi heti 1,2-1,5 kg-os hízásom lement 0,4-0,7 kg-ra. Ami még így is sok, de ha nem szedném a bogyókat már nem tudnám a vizesedésemet kordában tartani.

2009. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is 20-hetes vagyok első babám,és nekem is nagyon dagad a bokám néha feszül az egész lábam a térdemtől lefelé.én is korainak tartom de mikor kicsit rossz idő van akkor nem olyan dagi.
2009. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 20 hetes 4 napos vagyok. Én az ujjaimon látom, a gyűrűm nyoma nagyon meglátszik az ujjamon. Nem vészes, egy picit vannak megduzzadva az ujjaim. A lábamon még nem észleltem szerencsére.

Viszont nem tudom Ti hogy vagytok vele, de a pocaklakóm nagyon keveset mozog. Jó ha 1-2-t rúg egy nap és annyi. Kicsit aggódom de remélem hogy a meleg miatt van.

2009. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a homeopátiás tippet!

Nekem is kevesebben mocorog,bár tegnap este bulizott a kis drágám:) Gondolom mert enyhült az idő,mivel ma is egészen aktív.

2009. máj. 24. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!