Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szopogató tablettát...

Milyen szopogató tablettát lehet a kismamáknak szedni torokra? Ötletek?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja fáj a mandulám,be van dugulva az orrom és a fejem is szokott mellé fájni.Na ezeket haggyam is,de ma reggel úgy keltem hogy a mandulám helyett a torkom vagy a nyelőcsőm nemtudom mivan ott(esetleg egy és ugyanaz?)annyra fájt hogy nemigaz.Még a hangom is rekedt.Mivel lehetne ezt gyógyítani?15 hetes km.
2009. máj. 24. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy a nyelvgyököd gyulladt be, ha nem is konkrétan a mandulád fáj. Nyelőcső aligha.

Szóval érdemes orvoshoz menni, akár hétvégi ügyeletre is (vagy betelefonálni) - szoktak segíteni, ha komolyabb a dolog, nehogy láz is legyen.

A Strepsils-t itt nézd meg interneten, ha nincs otthon leírás, hogy mit mondanak, de jók lehetnek a mézes cukrok, vannak drogériákban gyógynövényes történetek, ha van erőd, menj el akár most hétvégén is nyitva vannak. (Ha bp.-i vagy)

Amikor nekem 2x is hurutos köhögésem volt, de nem vészes, sprayt kaptam, ami ha jól emlékszem, terheseknek is adható volt. Helyi hatású gyulladáscsökkentő. De én voltam orvosnál.

2009. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok: hagyma tea???
2009. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Homeogen 9 homeós tabletta. Nekem 2 nap alatt elmúlasztotta a mandulagyulladást.
2009. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok!Azt a homeo akármit hol lehet kapni?Ugy tudom a hagymatea az köhögésra jó.
2009. máj. 24. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Tantum Verde nevű cukorkát ajánlotta a körzeti!

Jó volt, bevállt!


20+1 ikres kismami

2009. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni a homeopátiás szereket. Terhesség és szoptatás alatt is szedhetők, nincs mellékhatásuk. Fontos betartani a tájékoztatón lévő utasításokat, mert nem hatnak vagy változik a hatásfokuk.
2009. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!