Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MagneB6-t mikor kell szedni?...

MagneB6-t mikor kell szedni? Mert én 20-hetes vagyok és csak vasat és elevitet szedek.

Figyelt kérdés
Azt mondta a nőgyógyászom hogy ez még korai nekem és ne szedjem,de a védőnő meg azt mondta napi 2db szedjek mert ritkán keményedik a hasam, mikor sokat mozgok vagy hajolgatok.A nőgyógyász szerint az elevitet is lassacskán hagyam abba.
2009. máj. 24. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted a magne b6-ot, én magnerotot szedtem a 36.hétig, az segít a méhösszehúzódások ellen ami akár koraszüléshez is vezethet. Az elevitről megoszlanak a vélemények, van aki végig szedi, van aki nem ajánlja, dönts belátásod szerint.
2009. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia.Én 36hetes vagyok,nekem már 20hetesen felirta a magnéziumot,meg a vasat,az orvos,az elevitet 24hétig szedtem.A vasat végig kell szedni a magnéziumot pedig a 36hétig,de ugy tudom nem mindenkinek irták fel.
2009. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok, napi 2 MagneB6-ot szedek, már kb a 8. hét óta.....

Tök furcsa a nőgyógyászod.

Bár ez nagyon jellemző, hogy minden orvos mást gondol és azt akarja Rád "erőltetni". Ezért érdemes sokat utánaolvasnod dolgoknak.

Én pl a terhesvitamint is magam választottam ki, hogy mit akarok szedni és nem az orvosra hagytam, hogy ő "döntse" el.

2009. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha görcsölsz és SOKAT keményedik a hasad, elkezd nyílni a méhszáj, akkor kell szedni magnéziumot. Ha nincsenek ilyen panaszaid, akkor nem kell szedni.


Első babánál a 20.héttől kellett szednem a 36. hétig.

Vasat is kellett volna, de nem bírta a gyomrom, így az elmaradt.

A kismama vitamint pedig 2 naponta ajánlotta a dokim.


Most 2. babánál sajna már a 9.héttől kell szednem a Magnesii Citricit, mert görcsöltem és keményedik a pocakom:S


14 hós kisfiú anyuja

14 hetes kismama

2009. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!