Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes vagyok volt már vetélés...

6hetes vagyok volt már vetélésem. De eddig nem irtak ki gyógyszert most orvost váltottam és ő irt ki magneB6 elevitet, és hüvelykupot. Kérdésem azlenne meddig szedhető az elevit? Mert nem sok jót halottam róla.

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

szia,


Én az első babával végig szedtem.

Most a 2. bébivel már egy 100-as dobozzal elfogyott.

Lassan 20 hetes vagyok, nem tudom hogy szedjem e tovább.

Ha belegondolok, hogy abbahagyom, de külön szedjek folsavat, vasat, c vitamint, Mg, Ca-ot...semmi értelme leállni vele.

Egyesek szint segíti a zsírsejtek beépülését, ezáltal ennek tudható be a hízás is.

..hááát nem is tudom...

2009. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a terhességem 8. hónapjáig szedtem. Szerintem az elevitnek nincs semmi köze a hízáshoz, meg hogy nagy lesz a baba.

2009. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia kőszőnőm válaszod!
2009. jan. 21. 09:43
 4/8 anonim ***** válasza:
en 17 hetes vagyok es mar az elso hetekben abba kellett hagynom az elevitet, mert nem tudtam ejszaka aludni tole, a terhesseg azon kivul is megfeleloen fejlodik, ha pedig nem tapad meg a baba es vetelni fogsz az nem elozheto meg amugysem az elevittel. mindenrol mondanak jot is rosszat is, serintem ha nem hasznal nem is art
2009. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vetélésem a 7.héten és szintén h.kúpot és Elevitet kellett szednem.A h.kúpot a 14.hét környékén elhagyhattam,viszont az Elevitet valószínűleg végig szednem kell.Különben én még csak jókat hallottam róla és a környezetemben is sokan szedik,azt pedig ,hogy meddig kell szedned az orvos a baba méretei alpján fogja eldönteni a terhesség 3.harmadában.

Problémamentes,boldog pocakosodást! 19 hetes

2009. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a terhesség végéig szedtem. Az orvos sosem mondta, hogy esetleg hagyjam abba. A kislányom majd 4 kilósan jött a világra, de nem gondolom, hogy ettől. Bár az ügyeletes orvos - akinél szültem - azt mondta, nem szokták javasolni, csak félidőig, főleg ilyen "kicsiknek" (160 cm vagyok). De végig rendben volt minden, vérképemmel sosem volt gondom, na meg a lényeg, hogy a Babóca egészséges legyen!
2009. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem az elevit allergiás reakciot váltott ki, ami annyit takar, hogy iszonyúan vérzett az ínyem.én fém érzékeny vagyok.ezért volt.így megmaradt 96 db tabi, és nem tudok vele mit csinálni.
2009. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is volt sajnos már egy vetélésem. Akkor szedtem az Elevitet attól a pillanattól, hogy megtudtam terhes vagyok. Most 13. hétben vagyok, még az elején bekapkodtam egy-két szemet, de teljesen leálltam vele, mert NAGYON megfogta az eleve pocsék székletemet, és nekem gondot okozott. Femibion 800-ast ajánlott a doktornőm, de emellett -mivel veszélyeztetett lettem most is- szedek napi 3 magneB6-ot és még kell napi 1 Utrogestánt is.

A testvérem végig szedte az Elevitet mindkét terhességénél, gyönyörű gyermekei lettek, nem lettek nagyok (én is ezt hallottam az Elevitről) Van akinek bejön, van akinek nem. Mindenesetre azt is hallottam, hogy nem szükséges minden nap bevenni, elég 2-3 naponta is. Végig szedhető, sőt szűlés után is.

Jó egészséget MINDEN KISMAMÁNAK!

2009. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!