Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevitet meddig érdemes...

Elevitet meddig érdemes szedni? 29hetes vagyok, van amikor pár napig nem szedem ez baj? Magneb6 szedem

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nagyon éhes voltam tőle, így abbahagytam pont a 29 héten! azóta már nem vagyok bélpoklos :) Egyébként az első 12 hét volt a legfontosabb, utána a Te döntésed... esetleg a dokidat, védőnődet kérdezd meg.

Boldog Babavárást!

34 hetes kismami

2008. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 20.hétig szedtem minden nap, aztán csak hetente párszor, és kb egy hónapja már egyáltalán nem szedem (most már csak vas+kálcium+magnézium).

Üdv, 35 heteske

2008. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a dokim azt mondta, csak az első 3 hónapban szedjem, mert nagyon felfújja a babát. a baba minden olyan kivesz a szervezetedből amire szüksége van. nagyanyáink korában sem volt semmilyen vitamin, mégis egészséges gyerekek születtek
2008. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most 2 hónapos,én még most is szedem szoptatás alatt az elevitet,és egyáltalán nincs tőle "felfújva" a pici,nem lett tőle nagy a feje,stb...!!!Az óvónő ismerősöm is mondta,hogy igenis látszik,hogy melyik anyuka szedett a terhesség alatt vitamint,mert az meglátszik a gyereken: sokkal erősebbek,fizikailag és szellemileg is.


Az meg nem baj ha kihagysz pár szemet,gond nem lesz belőle,viszont a magne b6-ot azt szedd,mert az jó a haskeményedésekre.


Jó babaavárást:)

2008. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a 16. hétig szedtem, aztán áttértem a Hipp Natalra.

A terhesvitaminokat a 36. héten ajánlani szokták, hogy ne szedjük tovább.

2008. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!