Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történik az orvosváltás?

Hogy történik az orvosváltás?

Figyelt kérdés
jelenleg 10 hetes terhes vagyok. 3 éve járok egy nőgyógyászhoz és úgy gondoltam hogy nála szeretnék szülni is. 3 hete voltam abban a kórházban ahol ő rendel és hát... eléggé elbizonytalanodtam. Ő már levette a vért, vizeletvizsgálat is volt. HOlnap megyek vissza a leleteimért. Ajánlottak egy orvost egy másik kórházban. De most nem tudom hogy hogy történik az orvosváltás?
2009. máj. 24. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, ha nem így van, de úgy tudom, hogy elmész az új orvoshoz és ő fogja kikérni a papírjaidat a régitől.
2009. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

holnap megyek vissza a régihez. Akkora lesznek kész a leleteim. Remélem oda fogja adni, és akkor végülis nem kell semmilyen papírt se kikérni az újnak a régitől.

Köszönöm a választ

2009. máj. 24. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is orvost váltottam,de azért mert annyira nem méltatott hogy az uh.ról papírt adjon.Mindig egy képet a kezembe nyomott azt csá.Hozzáteszen évekóta ismerjük a párommal és jártunk hozzá (ugyanis term.gyógyász is)kezelésekre is.A védőnőkre is azt mondta hogy ne menjek csak a 12. hét után ha megmaradt a baba.Hát orvos az ilyen?Tehát mivel semmi papíromat nem kérte még így könnyű volt a váltás,egész egyszerűen nem mentem többet.Már 3 hete hogy kellett volna menjek hozzá de még csak föl sem hív hogy mi va,de nem is várom el tőle.Kimondom egy pénzéhes bunkó volt és kész.Ja és olyan dolgokat kitalált amik nem is voltak igazak:pl.:vérömlenyem van.Amúgy konkrétan én sem tudom hogy is van ez,nekem "szerencsém" volt.
2009. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a régi dokimnak a magánrendelőjében nincs ultrahang. be kellett mennem a kórházba ultrahangra, de ott leletet kaptam, képet nem :-(
2009. máj. 24. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor gondolom hogy szerepelsz már a gépben meg ilyesmi.És akkor a leleteid is oda mennek hozzá?Dehát azt úgyis odaadják neked nem?És ki ajánlotta az orvost?Csak azért kérdezem hogy esetleg ott dolgozó e és ha igen milyen viszonyban vagytok,mert tőle is megtudod érdeklődni.Vagy akihez mész kérdezd meg azt először hogy mi kell és ha semmi olyan amiért a réginek szólnod kéne akkor átmész és kész.Ha kellemetlen hogy szólj a réginek?Nemtudom mennyire vagyok érthető mert most itt írtam mindent.Ha nem akkor bocsi.
2009. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.A régi dokimhoz én is a kórházba jártam uh.-ra és mégsem kaptam leletet.
2009. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kellemetlen hogy szólnom kéne a réginek.. holnap megyek még a régihez a leleteim miatt, és úgy izgulok.....
2009. máj. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!