Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én nem helyben hanem máshol...

Én nem helyben hanem máshol szülök. De nagyon ideges vagyok, hogy beérünk-e.30-45 perc az út. Állandóan figyelem magam. Volt így más is? Az itteni korházba nem szeretnék szülni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges, biztos, hogy be fogtok érni. Nekem a legközelebbi kórház 30 percre volt kb. Bőven beértem, pedig 5-7 perces fájásokkal indultunk. Még vagy fél napot ott is vajúdtam.
2011. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha első gyerkőc, akkor mindenképpen. Próbálj meg lazulni, jön a hétvége, délután meg egy jó kis hidegfornt. :)
2011. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hidegfrontot nem szereti a baba. Nagyon mozgolódik és iszonyatos fájdalmat okoz nekem. Még 2 hetem van, de a szülés kiszámíthatatlan.
2011. máj. 27. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha első baba, akkor ne aggódj, be fogtok érni!
2011. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nem fehérvári vagy?
2011. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én kecskeméti vagyok és kétszer is Pesten szültem! :) kerek 60perc volt az út otthonról a kórházig. simán beértünk, de időben indultunk mindkétszer. Mivel fájásaim a klasszikus értelemben nem voltak- így az első gyanus jel után elindultunk.

én nem izgultam emiatt, hogy nem érünk oda időben, hiszen azért a szülések nagyrésze hosszabb 60percnél. :) Ne izguld odaértek, de ne várd meg az 5perces fájásokat. ;)

Könnyű szülést!

:)

2011. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor én mit mondjak? én soproni vagyok és pesten szülök

ja és nem először, szóval ne aggódj

az elsővel egy héttel előtte már fenn voltam, most is így lesz, csak reménykedek hogy nem indul meg a szülés előbb.

de én nem aggódok, sajnos az első szülésem is sokáig tartott:-(

2011. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!