Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszerekre ötletek/tanácsok?

Visszerekre ötletek/tanácsok?

Figyelt kérdés

Még csak 14 hetes vagyok,de már elkezdtek kijönni.Sajnos számítottam rá, voltak már vele problémáim, örökletes alapon, és már injekciókúrát is kaptam régebb rá.


Tudom, hogy sokat pihentessem, emeljem magasra,stb.....ezek nálam nem sokat segítettek régebb sem.


Van valakinek ötlete, pl olyan természetes alapú krém, vagy akármi, amit terhesség alatt kenhetnék rá és esetleg segít is?


2009. máj. 24. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vannak sajnos, pedig tavaly mindkét lábamat műtötték vele, de újból előjöttek. Próbáld ki a vadgesztenye krémet, az elég jó. Bár nekem a dokim mondta, hogy szedjek detralexet,mert az is jó rá. Recept nélkül kapható ugyan, de azért kérdezd meg először a dokidat róla.

További szép napot 20+3 hetes kismami

2009. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, mindenképp ki fogom próbálni!
2009. máj. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!