Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen voltam először...

10 hetesen voltam először védőnőnél? Mikor kell legközelebb menni?

Figyelt kérdés
Nem beszéltünk meg semmit sem.
2012. jan. 9. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd ő keres.

Ha meg van a kis könyved, akkor mehetsz az orvos(ok)hoz, az a lényeg.

Gratulálok!

2012. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem 4 hetente hív. De nekem mindig mondja a következő időpontot. Be is írja a kiskönyvbe. Ha megvan a száma hívd fel.
2012. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akkor megyek ha megjön valami orvosi papírom, lefénymásolom és viszem neki. Igazság szerint havonta egyszer meg kéne jelenni nála
2012. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer "illik" megmutatni a babát, megméretni a súlyát,hosszát, fej és mellkas körfogatát.
2012. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Drága utolsó, még csak terhes az anyuka. :o)
2012. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnéztem, bocsánat. Nálunk terhesen is havonta meg kellett jelenni, súly és vérnyomásmérésre. Magasságot, mell és fejkörfogatot nem néztek :D
2012. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Védőnője válogatja. Amikor az elsőt vártam, összesen háromszor találkoztam a védőnővel, és ő volt nálunk egyszer. Előre soha nem beszéltünk meg semmit, mindig ő hívott telefonon, ha látni akart.

Most már máshol lakunk, az itteni védőnővel havonta kell találkozni, és mindig helyben megbeszéljük, mikor megyek legközelebb.

2012. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adrika ***** válasza:

Nekem is 4 hetente kell mennem hozzá.

12 hetes km

2012. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!