Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek árthat a babának...

Szerintetek árthat a babának a mozizás 12. hét előtt? Ugyebár a szilveszteri bulitól eltiltott a doki, a rezgések miatt. Ugyanez vonatkozik a mozira is szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 17:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rezgesek miatt tiltott el a szilvesztertol? Ezt nem ertem... En meg eletemben olyat nem hallottam, h a mozi artana a babanak???!!!!
2012. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Eltiltott a szilveszteri bulitol????

Ez komoly?

Veszélyezetett vagy? Mert ilyet max annak mondanak akinek feküdni kell.


Szerinted mekkora rezgés van egy szilveszteri bulin?

Amúgy moziban tényleg van nem is kicsi. Èn kb 30 hetes korig bírtam, utánna már nem. egyrészt tényleg éreztem a rezgéseket a hasamban, másrészt zavarta a babát és rengeteget mozogott.

2012. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A rezgések miatt eltiltott a szilveszteri bulitól? Miért? Veszélyeztetett vagy? Én még ilyet nem hallottam. :O Én kb. 16 hetesen voltam moziba de nem éreztem semmit (rezgést sem).

Most 39 hetes vagyok és van egy 3 évesem itthon akit teszek veszek már az elejétől fogva és nincs semmi bajunk.

2012. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy lemaradtál a szilveszteri bulirol márha akartál menni.Semmi veszélyes nincs a moziban.
2012. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem hallottam még! Nem hiszem, hogy ártana, kivéve ha nem egy hangfal előtt állsz, vagy épp azon ülsz! A magzatvíz miatt mondaná, mert felerősíti a hullámokat?
2012. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A doki azt is mondta, h a rezges miert artalmas? Erre kivancsi lennek. En neha ledobbenek, h egyes kismamakat mi mindentol tilt a szulesz nogyogyaszuk.

30 hetes terhes vagyok, es minden honapban jarok moziba.

2012. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
12. hét előtt is voltál ?
2012. jan. 9. 17:37
 8/26 A kérdező kommentje:
szóval lehet menni nyugodtan 10 hetes terhesen is moziba, nem okoz semmi gondot ?
2012. jan. 9. 17:37
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Milyen dokid van? Gondot okoz a torna, a szex, a mozi, a buli, minden? a levegővételtől nem tiltott el?
2012. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ennyire óvatos :). Nem mondta, hogy bármi baj lenne, védőnő is azt mondta, hogy makk egészségesek vagyunk. Mégis azt mondta a nőgyógyász, hogy 12. hét előtt nincs buli, meg szex
2012. jan. 9. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!