Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagyon halovány csík is...

A nagyon halovány csík is csík? Jan.5-re nemvártam, tesztet csak azért csináltam, hogy mennyire "engedhetem" el magam a szilveszteri bulin.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon halvány a csík de akárhogy is forgatom ott van...22-én volt pé-m akkor együtt is voltunk azt már kimutatná a teszt? Bár voltunk előbb is együtt mert a ciklus.hu szerint kislányra hajtunk és annak az esélyét peteérés előttre teszi...akkor lehet, hogy már akkor sikerült? Ez dec. 16-17-18-án volt. Szerintetek?
2010. dec. 31. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hááááát. A fene tudja. Igen, amúgy a halvány csík is csík, ha tesztidőn belül jelentkezik. Azért nagyon ne éld bele magad és holnap (vagy még ma) csinálj egy másik fajta tesztet! De azért nagyon drukkolok nektek!!!
2010. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi is lányt szerettünk volna, így pé előtt voltunk csak együtt.

Nemvárt előtt 3 nappal délutáni pisiből is vastag kétcsíkos lett a teszt.

Szóval szerintem nálatok is baba van.

Írj, hogy mi újság

2010. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én a menstruáció előtt egy héttel csináltam tesztet, mert volt egy megérzésem , hogy én terhes vagyok. Vettem lilly tesztet és már a délutániból kimutatta halvány második csíkkal.A második csík nem volt erős de ott volt, előtte sosem volt halványan sem ha nem voltam terhes.Szóval a halvány csík is csík itt szuszog a másik szobában.Én már a helyedben nem koccintanék csak almalével:)Drukkolok!
2010. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eddig ha teszteltem nekem sem volt még csak "árnyék" sem és én is egy héttel mensi előtt vagyok...később keresek egy ügyeletes patikát és veszek még egy tesztet...de tegnap olyan furcsán éreztem magam, görcsölt a hasam, és lett pár pattanásom a semmiből...szóval gondoltam mi van ha baba én meg pezsgőzőm szilveszterkor?! De vettem kölyökpezsgőt is :-D
2010. dec. 31. 14:27
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló, Te még babás vagy, tudod a nemét? Vagy már megszületett? Kislány vagy kisfiú? :-)
2010. dec. 31. 14:30
 6/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

30. hetes kismama vagyok és kislány:))))

2. baba

volt magzatvízvétel, onnan tudjuk.

2010. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:-D szuper:-D

Nekem is második lenne van már egy kisfiam.

Nem ragaszkodom tízkörömmel , hogy kislány legyen ugye a lényeg, hogy egészséges legyen...csak tettünk egy próbát:-) aztán majd meglátjuk!

Nektek (2. válaszoló) gratula!Kívánok szép és könnyű szülést, boldog új évet!

Köszi még 1x a válaszokat!

Ha a 2. tesztem is pozitív lesz írok majd:-)

2010. dec. 31. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Köszönöm, Neked is BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok

Nekem is van egy kisfiam, most lesz január elején 2 éves. Vele egy lapra tettem fel mindent, egyetlenegyszer voltunk a párommal együtt és sikerült, akkor fiút szerettünk volna.

Majd nézem, hogy írsz.

2010. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam 1,5 éves lesz januárban és 9 hónap után jött össze, ha most is baba van akkor 2. hónap után sikerült:-)
2010. dec. 31. 14:56
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok, BUÉK mindenkinek!

Tegnap este vettem egy tesztet...semmit sem láttam rajta :-( Aztán elég rosszul éreztem magam a buliban, hasgörcs gyomorfájás, émelygés...csak ezen kattogtam, hogy ha negatív akkor most beképzelem?

Ezért reggel is vettem egy tesztet...na azon halvány csík de csík:-) erre előbányásztam a táskámból a tegnap estit ( és tudom, hogy 10 perc után már nem értékelhető) de azon is nagyon-nagyon halványan de ott volt a csík. Azért megmutattam a férjemnem is, hogy ő is látja-e nem csak én:-) de ő is látta.

Most tiszta izgatott vagyok, jaj csak minden renben legyen!!! Hát én így kezdem az új évet:-D

Mindenkinek nagyon szép, boldogságos babázást kívánok 2011-ben is!

2011. jan. 1. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!