Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek árthat a babának...

Szerintetek árthat a babának a mozizás 12. hét előtt? Ugyebár a szilveszteri bulitól eltiltott a doki, a rezgések miatt. Ugyanez vonatkozik a mozira is szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 17:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Figyelj, én az első gyerekkel 8 hetes koromig nem is tudtam, hogy terhes vagyok mert 2-3 havonta menstruáltam és csak a rosszullétek miatt teszteltem. Addig én dohányoztam (nem keveset), pont úgy jött ki, hogy gyógyszert is szedtem, a szülinapom is akkortájt volt ezért alkoholt is ittam, kertet építettük, sziklaköveket cipeltem, ásóztam és ma ebből a terhességből van egy 3 éves okos, ügyes, gyönyörű, szépséges, cserfes kislányom. :) Persze ez a másik véglet ami velem történt mert szerencse, hogy a sziklakert építéskor nem történt baj de nem tudtam, hogy terhes vagyok. Akkor olyan 4-5 hetes lehetett. Most is sokat cipekedek meg néha megerőltetem magam de ez van, nincs aki megcsinálja helyettem és muszáj ellátni a 3 évest is őt is meg kell emelni, szaladni utána. És nincs semmi bajunk, vasárnapra vagyok kiírva szülni. Én azt mondom, hogy egy egészséges terhes azt csinál amit akar (persze nem piálásra gondolok meg cigizésre) és a dokim is azt mondta amikor rákérdeztem az elején, hogy emelgethetem-e a nagyot, hogy ha nem muszáj akkor persze nem kell emelgetni de nem ezen fog múlni. És tényleg nem ezen múlt.

2012. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, a rezgésekről meg ne is beszéljünk. :)
2012. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
33.héten voltam moziban,végig aludta az egész filmet a kisfiam,pedig elég zajos volt!
2012. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ennyi idosen meg nem is hall a baba.............

En 20 hetes vagyok, es rendszeresen jarok koncertekre. Jol esik. Vagyis a baba is elvezi. Szexelni csak azert nem nagyon, mert ket hanyas koze meg harry potter sem tudott volna romantikat varazsolni...

2012. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Marmint 12 hetes koromig nem nagyon szexeltem.
2012. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is többször voltam terhesen moziban, még a 41. héten is... Semmi bajom soha nem volt tőle... Pedig reménykedtem hátha már beindul a szülés a nagy hanghatásokra... :D
2012. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!